Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újabb unalmas kérdés. Ma...

Újabb unalmas kérdés. Ma ettem sok gyümölcsöt-sárgadinnye, barack, valamennyi szőlő-, délelőtt folyamán egy mekis jeges kávét valami sziruppal, meg este egy adag (kb.75 gramm) tésztát zöldséggel. Körülbelül hány kalória lehetett?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már mindenki rühelli, de a jegeskávét -nagy méret, tejszínhab meg ilyenek, sőt mi több, egy kevés csokiszirup a tetején- nem találtam sem német, sem angol vagy magyar mekis kalóriatáblázatban sem, és kíváncsi vagyok, ez ma így hány kcal lehetett vajon?

Jaj és igen, tudom hogy nulla tápérték volt benne, csak üres kcal.


2011. aug. 22. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Önirónia már megvan :PPP

Amúgy semmiről sem tudunk pontos mennyiséget, csak a tésztáról... Hasra ütve max 1000 kcal...

2011. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fogalmam sincs, hány kcal, de nem is ez a lényeg. Nem tudom, ettél/ittál-e bármi mást, de amiket itt felsoroltál, az mind szénhidrát - semmi fehérje egész nap?! Inkább emiatt aggódnék, nem a kávé kcal tartalma miatt!
2011. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Á, egyébként jó fej vagyok, hús, hal, joghurt, amit csak akartok. De most tényleg, nevetséges-e vagy sem, érdekel, mennyi lehetett az a mekis jeges kreáció :D


A paraméterek, mielőtt valaki úgy gondolja, táskából kekszet csenő, neten panaszkodó diétaharcos lennék, 166 cm/49 kg

2011. aug. 22. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem kell fogynod, akkor minek diétázol?? Szerintem elkezdhetnél súlyt tartani...
2011. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy súlyt tarthatni?? Én 160cm vagyok és 46kg, és így is azt mondják rám hogy sovány vagyok. Szerintem te nagyon sovány lehetsz, ha rám ezt mondják:D bár nem szóllak le, mert engem zavar a hasam és szeretnék belőle fogyni 1-2kg-ot, bár tudom hogy helyi zsírégetés nincs, szóval az arányaim maradnak..:/:)
2011. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
viszont a mcdonalds jól rejtegeti az értékeit. most megnéztem még egyszer, és sehol nem írják le ezt a fajtát :) mindegy is, a többi alapján olyan 350 -re saccolom :D szerintem ez egy jó kis redundáns információ, az életben rajtam kívül senkit sem fog érdekelni :)
2011. aug. 22. 21:12
 7/7 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak: nem, azt fogyasztottam, amit leírtam, meg ásványvizet


A negyediknek (?): nem fogyókúrázom elméletileg, nem is volt rá sosem szükség, sőt anno híznom kellett

2011. aug. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!