Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercinget szeretné...

Manoka666 kérdése:

Industrial piercinget szeretnék csináltatni, de nem tudom hol. Nagyon fájdalmas, mennyibe kerülne, és hol lenne érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék csináltatni, de kicsit félek tőle, mivel porcba menne. Már gazdálkodok ugyan 3 piercinggel (köldök, orr és alsó ajak bal oldalt), de ettől kicsit parázok. Kezelési tippekért is hálás lennék! :)

2017. jan. 5. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom az invictust újpesten.

Árban 5.000 és 9.000 közötti árban mozog a különféle helyeken.

Annyira nem fáj, de nem kellemes. Két szúrás, mindkettő porca. A gyógyulás 3 hónaptól 24 hónapig terjed. Abba a fülbe érdemes, amelyiken nem alszol.

Ápolása octenisepttel, naponta 4-5 alkalommal. Pihentetni kell, piszkálni nem szabad, ne tekeredjen rá a hajad, ne menjen rá semmilyen kencefice... uszoda, strand, szoli, szauna és minden más kiáztatásos tevékenység tilos egy jó ideig.

A szúrás a gyógyuláshoz képest semmiség :)

2017. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezer hála a válaszért! :)

Gondolom, akkor meló közben sem lesz a legkellemesebb tényező, amíg gyógyulás alatt lesz..

2017. jan. 12. 09:36
 3/4 anonim válasza:
Maga a szúrás fájdalmas azért, de simán kibírható. Nekem az első 2-3 hét volt elég durva, ha már a hajam hozzáért,majdnem összecsináltam magam. :D Első hónapban semmiképp ne feküdjél rá, bár arra úgyis egyből megébredsz... Az elsővel egyetértek, naponta 4-5 alkalommal érdemes tisztítani. Nekem mondjuk elég sokáig váladékozott is, amíg így volt, addig sokat tisztítottam, később már csak 2-3 alkalommal. Pár hónapig érdemes felkötve hordani a hajadat, nehogy beleakadjon. Nekem kb 5-6 hónap után volt az, hogy már egyáltalán nem fájt. Sok időnek tűnik, de megéri. :)
2017. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát napi 4-5 alkalmi tisztítás egy jó darabig, valamint felcoffolt haj.. Ezekkel nem lesz probléma!

Akkor már csak az érdekelne, mi a helyzet a keloidokkal..? Kicsit máshol is körbe olvasgattam, és esetenként előkerültek az ezzel történő gondok. Milyen gyakoriak az ilyen eshetőségek, és miként lehet eltávolítani? Bőrgyógyászaton lefagyasztás példának? (Nem azért érdekel, mert félek tőle, csak hogy felkészüljek kellően! :) Elhatároztam, hogy megcsináltatom!)

2017. jan. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!