Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha kiveszem a piercingem,...

Ha kiveszem a piercingem, mekkora lyuk marad a helyén és meddig?

Figyelt kérdés
Ne oltsatok le! Eszem ágában sincs kivenni!!! Imádom őket! :D Csak a múltkor láttam egy eladó csajnak az ajakpiercingjének a helyét (egy jó nagy fekete lyuk)... Azon töprengtem, hogy ha valamiért ki kellene vennem (betegség, suli, munkahely v bármi), akkor mennyi idő, amíg összeforr teljesen (ha összeforr egyáltalán)... 4 éves lőtt orrpiercingről van szó, és 1 éves szúrt monroe piercingről. Bocsi, ha hosszú voltam!
2010. máj. 4. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Az orr pc simán összeforr, szinte láthatatlan marad a helye. Ajakpiercingeknél másabb a helyzet..
2010. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én több mint egy éve kivettem az ajkamból, és még meglátszik. De nem feltűnő:D
2010. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
barátnőmnek 1 hét alatt benőtt az orrpc-je
2010. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Egy ismerősöm is kivette az orrpc-jét és ott maradt a lyuk, meg körülötte egy zöld folt. :S

Azt olvastam ezen az oldalon, hogy ha szúrják a piercinget, akkor begyógyul, ha lövik, akkor megmarad a helye. Ez igaz?

2010. máj. 4. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fordul ki sokszor az ajakpc-d akkor nemfog látszani a helye... Orrba sem látszik. Máshol nekem nincs tehát nemtudom.
2010. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!! Az mit jelent, hogy kifordul??

A monroe pc-m beleakad néha a fogamba...

2010. máj. 5. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem monroe pc-m van,3 hete csináltattam,néha ki kell vennem hogy fertőtlenítsem és megijedek hogy milyen juk van xDD mindíg elgondolkozom h meddig fog ottmaradni,sztem nemsok idő..nekem a piercinges aztmondta hogy pár nap
2010. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont fordítva van. Nekem lőtték az orr pc-met, és szépen begyógyult, nem maradt ott a lyuk.
2010. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez attól független, hogy mennyi ideig volt benne??

Például ha vki 10 év után veszi ki, nem akarom elhinni, hogy teljesen összeforr... De így legyen! :D

Köszönöm a válaszokat!! :)

2010. máj. 5. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó előttinek: jól átb@szott a piercinges,mert ha kiveszed ott marad a lyuk helye... nem tud beforrni teljesen:S én plasztikai sebésszel csináltattam meg úgy hogy előtte vártam 1 évig hátha beforr de semmi.egy pici heg látszik most is,de még gyógyul.de a lyuknál mér most sokkal jobban néz ki
2011. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!