Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem utolsó harmadát...

Terhességem utolsó harmadát kezdem van egy köldök piercingem. Hallottam, hogy ahogyan nő a has úgy szétrepedhet a bőr a piercingnél. Mennyi idő alatt forr be a lyuk ha kiveszem? Hallottam szilikon piercingről-hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég veszélyes lehet a dolog, ha a babó nyomja kifelé a köldöködet, de konkrét esetet nem hallottam,én azt mondanám,amíg a baba meg nem lesz,vedd ki,neked is kényelmesebb lesz.de persze Te tudod.Boldog babavárást.
2008. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vedd ki, még a baba meg nem születik, és aztán, ha még mindig tetszik, és úgy gondolod, akkor visszateszed. Ha meg beforr a luk, akkor újat csináltatsz:) Gratulálok a babához!
2008. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most töltöttem a 28. hetet. Nekem is volt, de amint megtudtam, hogy babát várok kivettem. A helye még mindig látszik, de középen már összeforrt. Tehát látszik még a két kis lyuk, de középen már összenőtt lassan fél év alatt.
2008. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szilikon piercing, terheseknek, ha gondolod, eladom neked. Vedd fel velem priviben a kapcsolatot. Én a neten rendeltem, de egy orvosi vizsgálat során kivettem a piercingem, ottmarad, és pár nap alatt beffort a luk, ezért nem erőltettem vissza. De amúgy én sem vettem volna ki, amíg nem zavar.

Mondják, hogy csúnya lesz, meg zavar, ha kifordul a köldök. Szerintem így is csúnya lesz, ha akar, hogy kivettem, ez majd kiderül. Ha zavar, akkor meg gondolom magadtól is kiveszed. Szóval ha gondolod, írj:-)Megegyezünk:-)

2008. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!