Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vegyem rá őket? én már...

Hogyan vegyem rá őket? én már nagyon szerném

Figyelt kérdés
Hát nagyon szeretnék már piercinget megvan rá a pénzem is meg minden de a szüleim nem akarják engedni hogy legyen. de én nagyon szeretném és nem tudom hogy hogyan vegyem rá őket? meg arra h a sötét barnából feketére festessem a hajam:( L/15ésfél
2010. máj. 4. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hová szeretnél piercinget? Ha mondjuk az ajkadba, vagy a szemöldöködbe, azt én sem engedném, mert szerintem csúnya...
2010. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen arcra én se nagyon engedném a szülő helyében. de tegyükk fel köldökbe, ahol úgyse látszik simán megengedném. a tanárok náha tényleg elég maradik tudnak lenni és van olyan, hogy piercing vagy extém haj és öltözet miatt adnak rosszabb jegyet.
2010. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

olvastál már itt piercingekről szóló kérdéseket?

én is akarok/akartam (nem tudom eldönteni), de nekem sem engedik viszont ha egyszer rászánom magam és lesz valami baj akkor legalább azt mondhatom, hogy megpróbáltam

divatból akarod vagy mert igazán nagyon tetszik? bár a kettő nagyon összefolyik

olvass néhány pc- ről szóló kérdést és azután meglátjuk mit mondasz

16L

2010. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem divatból szeretnék hanem azért mert tényleg nagyon tetszik
2010. máj. 4. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:

szia:)

mond azt, h nagyon boldog lennél, ha megengednék, és örömet szereznlnek neked vele:)

és hogy ez nem maradandó, mert ha kiveszed, beforr és kész, nem látszik majd semmi:)

lehet erről nem is tudnak...és hátha megengedik, jókedvükben kell megkérdezni:)

sok sikert:)

2010. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos,hogy hova szeretnél.Arcra ne!Amúgy mindenhol ott marad a nyoma.
2010. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 2 évet vártam az orrpiercingemre. Meghallgattam az össes ellenérvet, de kitartottam amellett hogy nekem kell. Aztán végülis 18 évesen tényleg megcsináltattam. Addigra anyuék is belátták hogy ez nekem nem egy hirtelen jött divathóbort, tudom mit csinálok. Mára annyira része az arcomnak hogy fel se tűnik. V20an munkám, egyetemista vagyok de soha senki nem problémázott rajta.
2010. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom köldökbe szeretné, mivel mostanában minden tinilány oda akar.
2010. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 13 /L lassan 14 vagyok és 3hete csináltattam monroe pc-t :) mondjuk nekem elég engedékenyek a szüleim:))
2010. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az ajkamba szeretnék de már mondogatom nekik egy éve és semmi mikor apámnak felhoztam a fekete hajat aztmondta megne próbáljam mert levágja kopaszra:( de nyáron akár engedi akárnem befestetem feketére...a piercingel meg lehet hogy várok még egy fél évet, évet és megcsináltatom
2010. máj. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!