Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen korai festeni a körmöm?

14 évesen korai festeni a körmöm?

Figyelt kérdés
Milyen színeket ajánlanátok (...ha persze szerintetek nem korai)

2017. jan. 6. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.

szín: a stílusodtól függ. hiába mondanám, hogy rózsaszín, vagy fehér, ha nem mennek ezek az egyéniségedhez!


a vöröset a suli miatt nem ajánlanám, és semmi rikítót. egyszerű halvány színek a jók.

2017. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leginkább fekete, fehér, sötétkék, szürke ruháim vannak
2017. jan. 6. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már bátran lakkozhatod.

Bár nem tudom az iskoládban mennyire engedik meg,de én oda kevésbé feltűnő színeket javaslok -nude,világos rózsaszín,pasztellszínek, vagy átlátszó.

Biztos vagyok benne,hogy egy pultnyi körömlakkból azonnal ki tudod szúrni,hogy melyikek tetszenek a legjobban.

Hallgass a saját ízlésedre, körömszínben nincs olyan,hogy jó vagy rossz.

Az én személyes kedvenceim színesek közül: fényes piros, matt mályva, metálos kékeszöld, gyöngyházszínű fehér,matt türkiz.

2017. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem korai szerintem sem, csak ne legyen túl hosszú vagy hegyes alakú, mert az kihívó.


Nekem minden körmömön más szín van. Bármilyenre is fested, vállald fel, tartozzon hozzád!

2017. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Nincs vele semmi baj.


Azt viszont kiemelném, hogy ez nagyon igénybe veszi a körmeid: kiszáradnak tőle, a felszíne is repedezettebb lesz, fénytelenebb és könnyebben törik. Ennek megelőzésére érdemes odafigyelni, h ne legyen állandóan festve, legyen pár nap szünet, miután lemosod a legutóbbit és mielőtt felrakod a következő színt. Javasolt estére olivaolajat tenni rá, az nagyon jól regenerálja (persze amikor nincs rajta lakk) illetve drogériában is lehet kapni körömregeneráló ecsetelőket meg krémeket. Én pl. a dm-ben egyszervettem egy barack illatú, kis tubusos köröm és körömágyápoló krémet ami nagyon bejött, ugyanakkor ugyan innen volt valami ecsetelő, ami nagyon nem.


Arra is érdemes ügyelni, h ha elkezd kopni, inkább mosd le, mert rondább, igénytelenebb, mintha semmi nem lenne a körmödön.


Én régebben átlátszó körömlakkal kezdtem, illetve vannak ilyen körömápoló lakkok is: fényesebb, ápoltabb hatású lesz tőle a körmöd, szerintem érdemes ezzel kezdeni. ;) (És az sem feltűnő, ha elkezd kicsit kopni.)


20L

2017. jan. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

Ma vettem egy barack színű körömlakkot, holnap meg majd kifestem a körmöm:)...szerintem ezt majd megengedik:)

2017. jan. 7. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy szárad ki, évek óta állandóan festem, ahogy szedem le az előzőt, megy fel a következő.


Egyáltalán nem korai. Én fekete, bordó, piros színeket hordtam, akkor éltem ki a goth énemet.

2017. jan. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A körmöket is ápolni kell. Vannak olyan körömlakkok, amik pont a töredezést, köröm egyenetlenségét vagy a kiszáradást előzik meg.

14 évesen már festheted bátran a körmeidet. A barack színű tökéletes suliba is.:)

2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!