Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom most nyáron (augusztu...

Akela165 kérdése:

A lányom most nyáron (augusztusban) lesz 13 éves és festeni szeretné a haját sötétbarnáról (majdnem fekete) sötét vörösre nem korai még?

Figyelt kérdés
A lányom afféle rocker/emo stílust képvisel. Feketében jár. Sminkelni még nem sminkeli magát. Csak a haját szeretné befesteni. Mit kéne csinálnom, engedjem neki?

2015. máj. 29. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2015. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen. En ennyi idosen festettem egovorosre a hajamat. Harminc elmultam, azota is voros. En csak olyat tiltanek, ami visszafordithatatlan. Tetko, fultagito, stb.
2015. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 13 évesen csak melírt engedtek a szüleim. 16 évesen festhettem be először. Szerintem még korai.
2015. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Én megengedném, ha az iskolában emiatt nem szólnak.
2015. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem engedték 13 évesen, szintén sötétbarnáról vörösre. Igaz, nekem rövid hajam volt akkoriban. Aztán semmi extrém hajviseletem nem lett később, rendszeresen nem is festettem sokáig, csak most, mióta látható az őszülésem.

26N

2015. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
nekem csak melírom lehetett 8.ban,aztán 9.ben festethettem. én is így fogom mondani a lányomnak :-)
2015. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ennyi idősen az ombrét megengedték, vörös 14 évesen lettem.

De a vöröstől nagyon nehéz megszabadulni, én is megbántam.12 (mert augusztus még nincs...) évesen szerintem nem elég idős ehhez a döntéshez. Még változni fog a stílusa. Szinezővel mehetne, és az egész hajfestéssel nincs problémám, csak tapasztalat, hogy ilyen fiatalon megbánás lenne a vörösből.

(Most is vörös vagyok, de most már szőkés-vörös, ezt tényleg nagyon szeretem és nem bántam meg, de egy évig tartott amíg ki tudtam világosítani a hajamat, törés nélkül)

2015. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Színezővel fesse, semmi baja nem lesz tőle. Hajfestéket nem is szabad még 13 évesen használni.
2015. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Értem én, hogy nem értenek velem egyesek egyet, nade ezért miért kell lepontozni??? Egy kicsit olvasgassátok a szabályzatot, melyik gomb mire való...
2015. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lévén hogy láttam már 12 éves emóst kimázolva szivárvány fejjel (vagy amit éppen trendinek tartott) egyáltalán nem hangzik vészesnek.
2015. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!