Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aliexpressen jók a led, uv...

Aliexpressen jók a led, uv lámpák? Mért usb-sek?

Figyelt kérdés
Szóval, kinéztem egy ilyen szárítót természetesen körmökre. 9 w és hát usb-s a használata megvan hogy bekapcsolom és megköt a lakk, na de mindegyik usb-s? Egyálatlán azt hova lehet dugni? Vagy azzal kéne feltölteni? :/ Amúgy sok jót írnak róla a véleményeknél, 3 dollár ez a kis készülék! Megéri beruházni rá?

2017. jan. 12. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, azt szögezzük le,hogy 9W-al te nem fogsz műkörmöt építeni(mivel rengeteg idő kell a kötésnek 9W-al), csak géllakkot készíteni..

Nekem is USB-s, és ezt úgy képzeld el,mint a mostani telefon töltőket,hogy van a kábel,és azt kell beledugni a kis "fejbe",majd azt a konnektorba.

kb.1hét múlva fogok ALiról vagy eBayről SunUV-t rendelni, 24W-ost.

2017. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem Led lámpám van Aliról.usb-s. A régi telefonom töltöjével használom, de laptopba is lehet dugni.

kb fél éve van meg, eddig hibátlanul működik de én gél lakkra használom

2017. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább adj ki 10-15 dollárt és vegyél egy normális lámpát,amivel bármit meg tudsz csinálni.

Ennyiért van 36w uv lámpla vagy uv és ledes lámpa(5 ujj is befér)

Az a kis pici,amire te gondolsz max gél lakkhoz jó és hosszadalmas, nem tudsz egyszerre sok ujjat köttetni.

2017. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok. Nekem 30 másodper alatt megköt a lakk, eggyeltalán nem hosszadalmas és mind az öt ujjam alá fér
2017. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kagyló alakúm van : [link]


Laptopra szoktam dugni, nincs vele semmi gond, rétegenként szárítom, egy bizonyos időegység alatt kikapcsol.

2018. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!