Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpressen való keresésben...

Aliexpressen való keresésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Tehát Aliexpressről szeretnék rendelni mondjuk egy Adidas ZX Flux-ot,vagy egy Nike papucsot(baráti áron nyilván :D ).Ha csak így rákeresek nem kapok találatot,csak az eredeti drágább termékekről.Azonban több magyar oldalon is árulnak ilyen termékeket,tehát valahonnan ők is beszerzik.Igen tudom hogy többségében hamisítványokról van szó.Kérésem tehát hogy aki tudja a kulcsszavakat,keresőszavakat,vagy azt hogy ezeket hol találom kérem tudassa velem ! Köszönöm ! :)

2016. aug. 30. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Aliexpressz alapszabálya, hogy nem rendelsz márkás dolgokat, mert annak ellenére hogy eredi áron teszik fel, még replika. 22 Euró felett vámolnak, megnézik a csomagot, és mivel hamisítvány, neked kell kifizetned érte a büntetést.


Szóval ne.

2016. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendeltem már nem egy dolgot 22 euro felett.Cipőket,ruhát stb.Egyszer sem volt ilyennel gondom.De köszönöm a figyelmeztetést.Csupán arra voltam kiváncsi hogy erre a két dologra hogy találok rá mert erre lenne szükségem.
2016. aug. 30. 18:08
 3/3 anonim válasza:

mi vettünk ROSEFIELD márkáju órákat, eredeti áron 89 euró, hamisitvány... HÉT dollár


5db volt a boritékban, nem nézegették a vámon.

2016. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!