Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, mennyi sminketek van?...

Lányok, mennyi sminketek van? Hétköznapokon hogy szoktatok sminkelni?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írom, és nem a sminkekhez, mert kamaszokhoz, gimisekhez szól a kérdésem.

17 éves lány vagyok és nagyon szeretek sminkelni (tudok is, mielőtt valaki ebbe kötne bele). De az anyám néha már kiborul, hogy mennyit készülődök, vagy hogyha rendelek/veszek egy újabb sminkterméket, hogy "ez nálam már nem normális".

Szóval ezért érdeklődök, hogy nektek mennyi sminkcuccotok van. Köszönöm előre is!:)



2017. jan. 12. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem sminkelek, nincs egy darab sem. (Éljen a húsz perc alatti készülődés :D)
2017. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én hétköznapokon minimálisan szoktam sminkelni, ha megyek valahová, akkor szoktam picit jobban kisminkelni magam. Nem viszem túlzásba úgyhogy nincs is sok sminkem. Igazából nem is érzem szükségét, hogy több legyen.

Van egy alapozóm, de inkább csak BB krémet, korrektort szoktam használni. Van itthon pár szempillaspirálom, van egy kedvencem (Astor Big&Beautiful Bum), amit újra újra meg szoktam venni, de van más márkájú is, amit kipróbáltam. Van néhány (barna, szürke, nude, csillámos) szemceruzám és egy fekete tusom. Van egy szemhéjpalettám (maybelline the blushed nudes) és egy szemöldökzselém is. A rúzst, szájfényt nem bírom elviselni magamon és szerintem nem is áll jól, csak ajakápolót szoktam használni.

2017. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Asszem uberelek mindenkit, de korban is 😉


3 primer

17 alapozo

8 korrektor

13 puder + 1 atlatszo feher porpuder

1 GG krem (L'oreal)

9 pirosito + 1 olyan amiben 2 szin van

2 krempirosito

3 highlighter (puder, nem folyekony)

3 bronzpuder

1 spiral, mindig egy van, ha elfogy kidobom es ujat veszek, erre haklis vagyok mert kontaktlencses vagyok

20 szemhejpuder

11 szemceruza

2 szemoldokceruza

2 szemoldokpaletta

1 ajakprimer

13 szajkontur

32 ruzs

13 szajfeny + 1 olyan amiben 4 szin van

Kb 100 koromlakk


36N

2017. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Huuh..

-primer

-3alapozó

-2korrektor

-1korrektor paletta (15árnyalatos)

-Kontúr paletta (8árnyalatos)

-1bronzosító

-4pirosító

-9fixáló púder

-kb.15rúzs

-szemhéjpúderek (kb. 100árnyalat)

- szájfény ( kb. 5db)

szemhéjpúder primer

-5 szájceruza

-kb.8szemceruza

-50-60db ecset

- 4szempillaspirál

hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos, hogy több van.. :) (kozmetikus,fodrász és kézápoló tanuló vagyok. ) :D

2017. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg ezekből áll a készletem:


- 1 alapozó - nem használom minden nap, csak akkor,amikor nagyon problémás a bőröm vagy ki kell öltöznöm

- 1 kontúrpaletta (6 színből áll)

- 2 szemöldökceruza: szőke és barna

- 4 szemkontúr ceruza: 2 fekete, 1 barna és 1 kék

- 5 szemhéjpúder paletta

- 2 szájkontúr ceruza: nude és piros

- 8 folyékony rúzs

- 2 szájfény

- 1 szempillaspirál - ezt naponta használom és már nem először veszem újra.


Lehet,hogy ezek nem számítanak sminknek, de ezek is olyan kellékek, amiket ide sorolnék:

- 12 körömlakk - ebből 1 alaplakk, 2 fedőlakk (matt és fényes), a többi színes

- 2 köröm nyomdalemez

- 4 műszempilla - ebből csak hármat használok, a legelső rendelésemnél nem voltam elég figyelmes, így sikerült egy olyat választanom, ami közönségesen hosszúnak tűnik rajtam,így ezt nem is használom

2017. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Három alapozó, kettő kontúrozó paletta (egyik gél, a másik por állagú), egy kontúr-highlight stift, egy külön highlight ceruza (a bronzos csillogás az életem :D), három szemhéjtus, két szempillaspirál (az egyik vízálló, de a másik sokkal szebb pillákat csinál meg az márkásabb is), két szemhéjpúder paletta, 6 rúzs, 1 szájkontúr ceruza, 1 ajakápoló, 3 korrektor (1 folyékony szem alá, 1 tégelyes, 1 rúzs szerű), mindenféle ecset, 1 szemöldökkihúzó szett, 2 púder, 1 mono szemhéjpúder (fekete), 1 primer, 2 nappali krém, 3 sminklemosó, 2 arclemosó, 1 éjszakai krém
2017. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 bartlsara012 válasza:
100%

Én 12 éves vagyok. Nagyon nem sminkelem magam csak ha mondjuk előkelőbb szállodában vacsorázok, vagy ha kimegyek a városba vásárolni ruhákat. De az is nagyon szolid:


-arctonik

-bb krém

-drapp színű szemhéjj púder

-átlátszó ajakbalzsam

-semmi szempillaspirál,tusvonal vagy rúzs

2017. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hetkoznapokon alapozot, szempillaspiralt hasznalok es a szemoldokomre port.

A sminkkeszletem:

Egy doboz tincses muszempilla

Ket nagy szemhejpuder paletta

Nyolc kis szemhejpuderpaletta (4-4 szin)

Ot szempillaspiral, de csak kettot hasznalok

Ket arckontur paletta

Ket pirosito

Ket bronzosito

Ket alapozo (egy teli, egy nyari)

Harom szajkontur ceruza

Ket szemceruza

Egy tus

Harom szemoldokpor

Egy korrektor

13 ruzs

2017. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

3 alapozo, ket korrektor, 3 konturozo paletta, egy puder, 13 ruzs, kb 80 koromlakk, egy szemoldok paletta, egy kontur stick, egy highlighter, 3 szempillaspiral, 6 szemhejtus, egy pirosito, egy fekete szemhejpuder, egy folyekony szemhejfestek, egy alapozo ecset, egy sminkszivacs, egy pirosito ecset, egy highlighter ecset, egy puderecset, egy korrektor ecset, egy szemhejpuder ecset, ketto szemoldok ecset, ketto szemhejtus ecset, egy hordozhato ecset barmilyen celra, egy szemhejpuder paletta


Minden nap sminkelek.

22L

2017. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

2 alapozó (NYX glow up-nem szeretem, Clinique)

1 primer (Nivea) de a Garniert is dícsèrik

2 korrektor( S-he ès Catrice Fit me folyèkony)

7 db szemhéjpúder paletta( 2 db S-he paletta,1 db pezsgős-barna, 1 db- fehèr-rózsaszín) Maybelline Burgundy paletta( nem szeretem, rosszul pigmentàlt.

Szempillaspiràl: 6-7 db. AVON vízàlló . Yves Roche barna classic and sexy, Oriflame, 1 Alverde-nem jó, Maybelline classic, Essence classic vízálló, L'oreal barna-nem jó, pereg a festèk)S-he mono pici pink, AVON nègyes egy szürkès ès egy barnàs. Egy butikos csillàmporos 12 db-os paletta, Catrice travel rózsaszínes szürke 6 db-os paletta

Bronzosító. Az AVON golyóst is hasznàltam. Most van az Essencetől

Pirosító 2 db Essence

Adagolós S-he púder, AVON kompakt púder

Catrice highlighter,

4 fèle színű szàjkontúr ceruza( burgundy, nude, piros, pink)

Rúzs 1 opàlos alverde, egy opàlos no names, Ombia piros szàjfèny, 1 pink Trend it up-os szàjfèny, Manhattan piros rúzs

Mindenkinek màs válik be bőrtípusra válogatva és mindenkinek màst enged meg a pénztàrcàja. Nyilvàn nem egy Armanis alapozót javasolok mindenkinek, plàne akinek szép az arcbőre. Inkább csak egy fényvèdő primert alkalmakra. Tényleg nem árt ha nem halmozzuk a termékeket ès csak annyit veszünk amennyit el tudunk hasznàlni, mert hanem csak pénzkidobàs.

2020. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!