Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?

Milyen alapozót vegyek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 14:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ára mindegy, a lényeg hogy természetes hatású legyen. Ti milyet használtok és mivel dolgozzátok el?
2017. jan. 13. 14:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon természetes, szép, könnyű a chanel vitalumiere aqua alapozó. Régen ezt használtam és nagyon szerettem. Volt, hogy szivaccsal, volt, hogy ecsettel és olyan is, hogy kézzel dolgoztam el. Mindenhogy nagyon szépen működött, de én alapból kézzel jobban szeretem felrakni az alapozókat, igaz egy fokkal még természetesebb volt szivaccsal :)

Most a Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 alapozót használom, ez jóval erősebb fedésű, de természetes ahhoz képest, és nincs neki sem az a nehéz érzete, nekem eddigi kedvenc alapozóm tényleg. Ráadásul míg a chanel 15000 körül van ez csak 5000, bár mondtad, hogy az ár nem számít

2017. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző kommentet akár én is írhattam volna, pontosan ugyanez a véleményem és ugyanazt használom most is olcsóbb alapozóként. :) Irány egy drogéria, már csak az árnyalat eltalálásában kérd majd egy eladó segítségét. Pl. Müllerben van mindkét említett márka. Estée Lauder Double Wear is nagyon jó termék.
2017. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Puszi csajok! Köszönöm szépen!
2017. jan. 13. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Estée Lauder Double Wear Light! Teljesen láthatatlan, nagyon természetes hatáda van, egész nap fent marad, és van egy gyenge közepes fedése, jól építhető.

Van ecsetem, de én is jobb szeretem kézzel eldolgozni a folyékony alapozókat.

2017. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Superstay
2017. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még egy szavazat a Chanelre, imádom.
2017. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!