Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mit tesztek annak érdekében...

Ti mit tesztek annak érdekében, hogy ne legyen pattanásos a bőrötök?

Figyelt kérdés

Én nem igazán próbáltam még semmit. Zárt mitesszereim vannak, pattanasaim és szeplőim. Karikas is a szemem. Ezekre tudtok valami házi kencét? Jöhet bármi. Ti miket használtok? Nem sminkelem magam egyáltalán

16/l


2017. jan. 14. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészséges életmódot folytatok.
2017. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Este kecsketejes kézműves szappannal tisztítom meg az arcom. Többféle van, mikor melyikkel. Utána hidratálókrém. Reggel pedig csak vízzel mosom és sminkelek.

Néha radírozom, pakolás, és hidratálás.

De folyamatosan pattanásos vagyok, szerintem valami más gondom van.


Karikás szemre elvileg alvás, sok víz ivás, esetélg zöld tea filter a szemre, vagy hideg kanál. Meg betegség is lehet, veseprobléma. Ezeket hallottam, de nézz utána, az biztosabb.

26n

2017. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*reggel hidratálókrémet is használok
2017. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egészségesen élek, sok vizet iszok, sportolok, szaunázok.


Minden este alaposan megtisztítom az arcom, utána hidratálok.

Hetente 1-2x gőzölök, arcmaszkozok.


Az agyagos maszkok nagyon jók problémás bőrre.

2017. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Én minden este lefekvés előtt megmosom az arcom hideg vízzel és bekenem shea vajjal(azért kell előtte mosdani, mert amikor rákened a vizes bőrre az benttartja a vizet és beszívódik a bőrbe) reggelre puha lesz az arcom,a pattanásokmérete pedig csökken, ráncok ellen is használ! Én a patikákban szoktam beszerezni, egy doboz sokáig elég.
2017. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok víz, reggel-este arcisztítás-tonizálás-hidratálás, heti 3x bõrradír. Sokat használt, de sajnos még mindig nem tökéletes a bõröm. Ahhoz születni is kell..
2017. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelek hogy el ne veszsenek a jó génjeim :D

Nem, komolyan, tiniként se voltak viszont olyan karikás szemem van hogy smink nélkül az alapnézésem azt sugallja hogy felkoloncollak ha rámnézel. :D

2017. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én már szinte mindent kipróbáltam, az arcom egésze pattanásokkal volt tele, és semmi nem használt a Fabulon arctisztító és szárító szappanon kívül mindaddig, amíg el nem hagytam az étrendemből a csokoládét és a zsíros ételeket. Helyettük gyümölcsöket eszem édesség gyanánt, és a közérzetem is jelentősen megváltozott pozitív irányba. 15/L
2017. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nap bőrradirozom es szappannal megmosom 2x
2017. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!