Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik, ahogy kihúzza alul a...

Tetszik, ahogy kihúzza alul a szemét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2XOjUKN5fek

Szerintem kicsitnagyon furcsa... Nektek hogy tetszik? Kipróbálnátok? Mert én lehet, hogy az ilyen alsó vonalra nem pazarolnám a tust. :D Amúgy magában szép a dolog.


2010. máj. 5. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik,de mindenkinek megvan a saját véleménye
2010. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Háát szerintem ijesztő o.O és mitől arab? az arab nők nem is sminkelnek...így meg tuti nem
2010. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon állat a smink. kár hogy a lány nem túl szép, de egy szép lányon nagyon jól mutatna.
2010. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja mondjuk tunéziában én se nagyon láttam, hogy sminkeltek volna....

de nekem testzik. egy sima buliba nem csinálnám meg, de egy olyanba ahol mondjuk az arab éjszaka (vagy nem tom engem inkább törökre emlékezdet ez a smink) a téma ott nagyonis :D:D

16/L

2010. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A csajszi nem arab gondolom, a végén említi, hogy annak az összetekert "törölközőnek" (nemtudommiaz) a készítését valaki videójában látta..
2010. máj. 5. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Hú de nem tetszik. Engem a teaházi gésákra emlékeztet...
2010. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én Capuletnét játszom színházbn ott mindig így húzzák alul a szemem.Talán nem ennyire íves.MEssziről nagyon jól mutat.
2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik... :D De a szemhéjfesték lehetne más színű, igy elég fura. :D
2010. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Juj.>.<

Kérdésedre válaszolva:

Tetszik.Szerintem is kicsit furcsa.Igen kipróbálnám .__.

Attól is függ,hogy hova mész így kisminkelve...azért az sem mindegy..temetőbe?Suliba?Disco?

Én inkább bulikra festeném így ki magam,de még inkább Halloween-ra vagy szilveszterre *_* : D

2010. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!