Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik ha egy lány feketével (a szeme alsó részénél) kihúzza a szemét?

Figyelt kérdés
Szerintem egyeseknek szépen ki tudja emelni a szemét...
2010. jan. 3. 10:08
 1/5 Andrewka ***** válasza:
70%

Le is írtad a választ. Egyeseknek...

Mindenkinek más áll jól.


22/f

2010. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%

Nekem kifejezetten akkor tetszik,ha az illető szeme kék vagy zöld,azt nagyon szépen ki tudja emelni.a Barnánál szerintem átlagosnak mutatkozik :\

16/F

2010. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen szép és tetszik bár inkább egy sima természetesen szép csaj jön be aki nem festékek meg ilyenek alapján szép : )
2010. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
igen, bár kicsit k*rvás
2010. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem bejön, de csak kismértékben...ha sok az már ronda-általában, nem mndig...-.-
2010. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!