Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kezdjek el sminkelni?...

Hogyan kezdjek el sminkelni? (lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és szeretnék kicsit elkezdeni sminkelni de egyszerűen nem találok jó alapozót. Nemrég vettem egyet és valahogy irritálja a szemem tehát nem jött be. A bőrtípusom eléggé kevert szóval ötletem sincs milyen alapozót vegyek . Bármilyen jellegű tanácsot meghallgatok nem csak alapozó terén.

Egyébként világos meleg tónusú a bőröm a szemem sötétbarna a hajam jelenleg sötétbarna ( alapból középbarna hajam van). Antiallergén sminkcuccok érdekelnének elsősorban :))



2017. jan. 19. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Krémmánia.hu-n keresgélj.:)

Nekem a Catrice Hd liquid ecsetelős alapozója vált be. Elég erős fedése van, nincs maszk hatása, szerintem nagyon jó. Érzékeny bőröm van, akármit én sem kenhetek az arcmora, de nekem nem váltott ki allergiás reakciót.:)

Egyébként milyen árkategóriában keresel? Vagy az teljesen mindegy?:)

2017. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Max Factor Facefinityt ajánlanám, érzékeny a bőröm, de jó a fedése és nem irritál. De ha az arcodat nem a bőrödnek megfelelő termékekkel ápolod, akkor egyik alapozó sem lesz tökéletes. Bőrradírozni szoktál?

Mit keres a szemednél az alapozó?

2017. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem a legolcsóbb mulatság, de én egy MAC márkájú alapozót ajánlok. Garantáltan jó minőség, és nagyon tartós.
2017. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a BB krém vált be erre a célra, amit púderrel fixálok. Nagyon szép lesz tőle az arcom, és nem foltos, nem folyik le, tökéletes!


Yves Rocherben veszem, az ára picit húzós, de nekem nagyon sokáig kitart, így megéri. A púder meg valami tök noname cucc, már azt sem tudom, hol vettem.


Egyébként rengeteg tutorial videó van a témában, meg sminkblogok, ha beírod, hogy kezdő sminkkészlet, rengeteget kiad + krémmániát én is javaslom, baromi hasznos oldal.

2017. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak úgy irritálja a szemed? Nem csak belekented esetleg? Meg tudnád mondani, hogy milyen alapozóval jártál így?

Mennyire erős fedésre van szükséged? Milyen árkategóriában gondolkozol? Inkább száraz vagy zsíros a bőröd? Matt arcot szeretnél vagy inkább természetesen fényeset? Esetleg indokolatlanul fényeset?:D

Az alapozón kívül mit szeretnél még használni?

2017. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, nekem az a Max Factor facefinity olyan pattanásokat okozott, hogy hónapokig kezelhettem,ráadásul a fedése sem jó.:(
2017. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott pattanásokat, viszont eszméletlenül szárított és ki is emelte utána azokat a részeket... Alapból nem volt könnyű eldolgozni se, aztán meg egész nap éreztem, hogy sűrű és nehéz.
2017. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szellőzőképes lenne a legjobb, nem kell ,hogy nagyon erősen fedjen mert alapjáraton nem csúnya a pőrőm csak néhány helyen problémásabb.

A szememet nem kenem le apalozóval se bb krémmel csak az arcomat és egyszerűen könnyezek tőle gondolom a kipárolgása miatt.

Eddig ilyen kis kiszerelésű cuccokat vettem próbálgatni de nem jött be egyik sem . Például a garnier bb cream is kicsit irritált + sárgás színe van és el is üt. Ezen kívül ajánlották az essence " soft touch mousse"-t ami színre egész közeli de ez valahogy csípi a szemem. ( ismétlem , nem kenem szemkörnyékre , egyáltalán) .

Árban meg egyébként olyan 3000ft körül gondoltam :// de ha ebben az árban nincs megfelelő akkor mindegy csak 5000 alatt legyen. Megnézem amiket írtatok, köszönöm a válaszokat :))

2017. jan. 20. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Astor Mattitude-t! Nagyon könnyű viselni, van rózsaszínes és sárgás árnyalatban is. Szinte már az összes drogériásat kipróbáltam, ez a legjobb!
2017. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!