Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használt már el itt valaki...

Használt már el itt valaki teljesen EREDETI Kylie Lip kitet?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet, de őszintén szólva nem merem használni (pedig nagyon tetszik a színe), mert félek, hogy hamar elfogy, ugyanis az a 3,25 ml nem valami sok...használ valaki? Meddig elég milyen gyakori használattal?

2017. jan. 22. 23:30
 1/3 anonim válasza:

YouTube !!

Vannak róla fent videók nézd meg

2017. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én használok és imádom őket. 5 különféle szín van meg nekem belőle. Még egyik se fogyott el (én minden nap másikat használok). Ne félj használni, hisz azért van, hogy használd. :) Ha kérdésed van még akkor írj bátran privit.
2017. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 féle van, nem rossz. Minek vetted ha nem használod? Nyilván el fog fogyni, majd ha ürül akkor rendelsz másikat. Nyugi, nem limitált kiadás.
2017. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!