Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Instagramon biztonságos a...

Pesti Lora kérdése:

Instagramon biztonságos a sminkvásárlás?

Figyelt kérdés
Instán találtam egy oldalt, ahol Kylie rúzsok 2000 ft/db. Fizetés előreutalással van. 5-8 hét mire kihozzák. Rendelhetek onnan vagy az egész átverés?

#vásárlás #smink #rúzs #insta #Instagram #Kylie Jenner #Kylie lips #Kylie smink #Kylie rúzs
2017. jan. 9. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miert van mindenki megorulve ezekert a Kylie ruzsokert?:D

Hat nem tudom, te dontesed, egy probat meger, bar en nem szoktam eloreutalni,mert nem bizom az ilyesmikben.

2017. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik a színe. Én is félek, hogy az egész csak kamu, de egy ilyen lehetőséget elhalasztani ahh...
2017. jan. 9. 20:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendelhetsz, de tudd, hogy 2000 forintért nem kapsz eredeti Kylie rúzst.

Replika lehet, de az ára alapján az sem derül ki, hogy egy szalonképesebb fajta, vagy a legócskább kínai gyártmány.

Ha eredetit szeretnél tudd, hogy csak a hivatalos Kylie Cosmetics oldalról tudsz rendelni 8000 Ft-ért. Egyedül a Kylie Cosmetics Hungary Facebook oldal foglalkozik az eredeti termékek értékesítésével Magyarországon.

2017. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Attól tartok, hogy ez egy ebay-es/aliexpesszes/wish-es replika, amire szépen rápakolt kb +1500-1700 forintot.

2017. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem. Először is azért mert maga kylie mondta snapchaten hogy sok replika van és nagyon rossz összetevőkböl. 2. Ez nem ebay itt nem vagy bebiztositva magyarul nem kapod vissza a pénzt ha átvernek. Próbálj meg rossmanba&dmbe hasonló színeket keresni.
2017. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
62%
#3 sajnos a Kylie Cosmetics Hungary se eredeti termékeket forgalmaz. Van egy facebookos sminkes csoport és többen is írták,hogy túlárazott replika. Ha belegondolsz nem is jönne belőle ki jól mert ugye a termék eredeti ára+szállítás+áfa, és ő még az eredeti ár alatt adja,ami alapból fura,ha nem használt.
2017. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, hogy milyen könnyen át lehet verni a népet:D A hivatalos Kylie Cosmetics oldalon világosan le van írva, hogy NINCS viszonteladójuk, még az USA-ban sem nemhogy itthon. Mondjuk aki elhiszi hogy 2000-ért eredeti kájli rúzst kap az meg is érdemli. Ezzel csak az a baj hogy nem is tudjátok mit kentek a szátokra, mert még aliexpressen se tüntetik fel a replika rúzs igazi összevetevőit, és nem véletlenül.
2017. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

[link]

ez egy nagyon jó utánzat, én is azért vettem meg a rossmannban mert 8ezret nem tudok kiadni egy rúzsért, és teljesen jó szerintem ez a termék

2017. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb berendeli aliexpressről a 2 dolláros (tényleg ennyi) hamisítványt a te címedre és zsebre teszi a profitot, ennyi erővel áldozz rá 500 forintot és rendeld meg te, ordít róluk hogy hamis de néha meg lehet lepődni, pl rendeltem hamis bor kivonatos lip tint-et és bár nem adja az eredti pigmentet csak ha 2x kened fel de így is olyan sokáig fentmarad hogy tetves 80 centért brutálisan jó vétel volt.
2017. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Instán és mindenhol máshol csak replikát találsz. (tehát ebay, instagram, jófogás stb. felejtős) Ráadásul már az ára sem mutatja azt, hogy igazi. Egy eredeti ára 7-8 ezer Ft körül van, és csak innen tudod megrendelni: [link]


Ja, és egyébként nem átverés, külföldről rendeli meg az illető a rúzst, azért 5-8 hét a kiszállítás.

2017. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!