Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, szeretitek ha egy lány...

Fiúk, szeretitek ha egy lány szolidan sminkeli magát? (Különleges alkalmakkor esetleg tussvonal)

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
gőzöm nincs mi az a tusvonal, de a szolid smink tetszik.
2017. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az előttem kommentekőnek. a tusvonal az, amivel a lányok felül kihúzzák a szemüket. az a fekete csík. :'DD
2017. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha egy nő maximum nagy eseményekre használ sminket, a mindennapit kifejezetten nem szeretem. Ugyanezt gondolom a magassarkúról is.
2017. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

A nagyon szolid smink rendben van pl szemkontúr.

A sok smink ponthogy kitakarja és megmásítja az illető arcát, vonásait. Ez esetben felmerül a kérdés hogy mégis mit vár az illető? Hogy csak egy puszta maszkot lássanak? Egy maszkért rajongjanak?

Részemről a természetesség a nyerő.

2017. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egy minimális általában. Szval mit tudom én mit használnak de egy kis szempilla,szemöldök turbó esetleg szájra is egy kicsike, de tényle nem sok kell. Ez úgy megadja az "ápoltságot" és tetszetősebbé teszi is. Alkalmakkor persze mehet komolyabban de akkor is alkalomhoz méltóan. Szval pl ünnepségre szolidabb de pl buliba mehet a totál :D na jó nem de kb igy.

17/F

2017. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 33/6 válasza:
Nekem a tetszeni akarás eleve tetszik. Ne vidd túlzásba, és ne is csináld mindig, úgy a különlegesség varázsa is fenntartható. Emlegette itt valaki a magas sarkú cipőket, szerintem pont az érvényes erre is. Hébe-hóba vedd fel, egyes pasik (mint én) néha jólesően megőrülnek érte, de egyáltalán nem kell mindig szenvedned benne. És ezt se jó túlzásba vinni, vannak nevetségesen és gusztustalanul eltúlzott cipők is.
2017. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pully válasza:
38%
Én az alapvetően természetes megjelenést kedvelem, de egy szemkontúr, szempillaspirál még nálam belefér, egy szépen, igényesen szedett -természetes- szemöldökkel. Egy ehhez társuló igényes -nem hivalkodó- műkörömmel kiegészítve akár. A szemhéj festése, az alapozó, a rúzs, arcpír, de főleg a tetovált szemöldök engem taszít.
2017. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!