Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha egy lány...

Melyik a jobb? Ha egy lány minden nap csinos, vagy ha csak néha, alkalmakkor?

Figyelt kérdés

melyik a jobb verzió? fiúk és lányok válaszát egyaránt várom :)


A: ha egy lány minden nap csinosan öltözködik, kisminkeli magát, csajos cuccai vannak, sosem mutatkozik laza pulcsiban és smink nélkül, viszont ha egyszer mégis, nagyon furcsa látvány lesz, mivel már mindenki megszokta, hogy állandóan csinos.


B: ha egy lány kényelmes ruhákat hord, csak néha sminkeli ki magát, csak ritkán vesz fel csinos ruhákat, de akkor viszont nagyon szépnek látják.


2014. jan. 2. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
B. :) Én is ilyen vagyok.
2014. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a B lehet a nyerő, akkor figyelnek fel igazán az emberre. :)
2014. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B :) én is :D
2014. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dragonkalo ***** válasza:

B)

Én jobban szeretem a csőfarmeros,pólós,pulcsis csajokat.De azért alapból is szép legyen :$. (főleg ha metált hallgat :$)

2014. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En A vagyok,azzal a kulonbseggel,hogy smink nelkul sem keltek furcsa latvanyt:D
2014. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az A verzió! Egy lány legyen nőies a hétköznapokban is! (Persze csak ha önmagát adja ezzel.) Nyilván nem kell estélyi, egy egyszerűbb szoknya is nagyon nőies tud lenni, és hétköznap is hordható.


A 2. válaszolóval nem értek egyet. Olyan sok lány csinálja azt, hogy szinte mindennap farmerben van, aztán alkalomra meg agyoncicomázza magát. Ez lehet hogy feltűnő, de nem jó értelemben. Olyan megjátszós hatása van.

22/f

2014. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!