Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora lehet a gyűrűmérete...

Mekkora lehet a gyűrűmérete egy 160 centis 48 kilós alapvetően vékony lánynak? Hasonló kaliberű lányok, nektek mekkora gyűrű a jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kanadai oldalról (www.mysecretwood.com) szeretnék fagyűrűt rendelni egy számomra nagyon kedves lánynak. Sajnos a köztünk lévő távolság miatt nem megoldható, hogy lemérjem egy gyűrűjét. Természetesen meglepetés lenne, ezért az sem jó, hogyha megkérek valakit hogy mérje le az ujját. Na mindegy az a lényeg, hogy most próbálom minél jobban behatárolni, hogy mi lehet a jó méret neki. U.S/Can mértékben 6, 6.5, 7-esre gondoltam (kerületben ez kb 51-54mm), hogy jó lehet neki. Annyi tévedés belefér, hogyha a gyűrűsujjára picit nagy, akkor még jó lehet a középső ujjára. Tudom, hogy így nem lehet biztosra menni, de ez van. Hasonló lányok, nektek mekkora gyűrű kell? Vagy itt egy kép a kezéről, hátha valaki jobban tippel. Remélem nem látja meg. :D [link]

2017. jan. 25. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég vékony ujjai vannak. Szerintem inkább a nagyobbat vedd és valamit majd kitalál, ha nagy rá.

Elég vastag a gyűrű, így ha kreatív, megoldható, hogy fennmaradjon az ujján. Gondolok arra pl, hogy celluxszal vagy sebtapasszal kibéleli, de a legjobb megoldás, ha ragasztópisztollyal nyomtok egy csíkot rá vagy pöttyöket és akkor az nem is látszik, száradás után pedig lehet pontosítani rajta, hogy mennyire kell alakítani.

2017. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam. :) Én konkrétan arra, hogy lakkrétegeket kenünk rá belülre.
2017. jan. 26. 09:51
 13/13 anonim ***** válasza:
6.5-öst vedd meg akkor!
2017. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!