Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen piercingek állhatnak...

Milyen piercingek állhatnak jól nőknek?

Figyelt kérdés

Van már egy pár, inkább csak fülben (tragus,2 helix,meg több lyuk a fülcimpámon, de azokban nem mindig van füli,plusz egy 8as tágító) meg egy lobretem van jobb oldalt, és egy smiley pc(ínyfék). Szeretnék még, mivel ékszereket nem nagyon hordok fülbevalón kívül, néha-néha nyakláncot teszek fel. Szerintetek melyek azok a piercingek, amik kifejezetten jól állhatnak nőknek?

Aki ellenzi ezt az egész piercing dolgot, az kérem ne válaszoljon, nem vagyok kíváncsi rosszindulatú válaszokra, köszönöm szépen :)


2017. jan. 27. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szemöldök piercingen kívül, mindegyik oké egy nőnek. Főleg a fül, a köldök és a szájban lévő pirecingek nőiesebbek. Plusz ugye a microdermal, bár az nekem személy szerint nem tetszik.:)
2017. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orrban jobb/bal oldalt egy pötty vagy egy karika jól néz ki. :)
2017. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőmnek az orrában van karika, és a fülében pár. nekem ezek tetszenek. szebb ha nem túl sok.

szerintem minden piercing állhat jól egy lánynak. az arctól függ, nem attól hogy fiú vagy lány.

2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!