Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki rendelt már ebay-ről...

Valaki rendelt már ebay-ről Kylie matt rúzst?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy az ebayről rendelt kylie rúzs nagyon rossz minőségű? Olvastam, hogy nem eredeti amit küldenek, ugyanis azt csak a hivatalos oldalról lehet rendelni, de azért érdekelne, hogy mégis mennyire kínai amit küldenek.

2017. jan. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sztepi válasza:

Rengeteg videót találsz a youtubeon róla!

A színe másabb mint az eredetinek, a tartósság is más, eléggé ragadós érzete van az elején, nekem ebayről van és igazából meg vagyok elégedve vele, csak ugye nem lehet tudni, hogy mi van benne :D

Evés, ivás után újra kellett kennem mert eléggé lejött, de szerintem ez az eredetinél is így lehet.

2017. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) azt még meg kérdezhetem hogy te melyik eladótól rendelted és hogy mennyibe került? :)
2017. jan. 27. 19:33
 4/5 anonim válasza:

Nekem nem jött be:(

Ha azt nem nézzük hogy rossz árnyalatot kuldtek,akkor sem tetszik

Osszecsomosodik,ragad,lejon

Inkább ajánlom a nyx folyékony ruzsokat😉

2017. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendeltem saját részre illetve más embereknek is!

Olcsón és semmi problémám nincs vele. Kb ebből a rúzsból 40 rendelésem volt és probléma mentes!Nem csomósodik,nem kopik le, tartós, jó az illata stb

Ugyan olyan a csomagolása kinézete mint az eredetinek!De vegyél eredetit majd replikát és megtapasztalod a különbséget,ha van

2017. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!