Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tehetek, ha nem tudom...

Mit tehetek, ha nem tudom rendesen kihegyezni a szájkontúr- illetve szemceruzáimat?

Figyelt kérdés

Állandóan beletörik a hegye, vagy csak egyszerűen nem tudom hegyesre kihegyezni...

De sokszor nekem már nem is az számít, hogy hegyes legyen, csak hogy legalább használhatóvá váljon...

Mit tehetnék?


2010. máj. 6. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális faragót.
2010. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát az utóbbi időben vettem 5(!!!) újat, mind különböző, és egyikkel sem érek el semmit. De szerintem nem is a ceruzákkal van baj...

Valaki esetleg tudna segíteni?

2010. máj. 6. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld a nagyobb lyukú hegyezőbe.
2010. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet h túl krémesek a cerkáid? akkor viszont előtte tedd be a hűtőbe és később hegyezd.
2010. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ma már lehet kapni olyant amit nem kell hegyezni ilyen tekerős és valami 50 forint különbség szokott lenni a kettő között!!!

nagyon jó csak ajánlani tudom!!! egyszerűbb praktikusabb és szebb, és nem karcol a fa része(mivel nincs) műanyag!!!:)

[link]

2010. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem még pár évvel ezelőtt voltak ilyen tekerhetős ceruzáim, de nem nagyon váltak be...

Viszont ez a hűtős dolog tényleg használ? Lehet, hogy ki fogom próbálni. :)

2010. máj. 6. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Avonos hegyező jó, próbáld azzal.

Tényleg érdemes kipróbálni a hűtős dolgot, mert lehet azért nem tudod hegyezni, mert túl krémes. De ha ez sem segít, sztem a szem/szájceruzával van a baj.

2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!