Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy nekem milyen alapozó lenne jó?

Figyelt kérdés

Most egy alverde alapozót használok, de ez nem jó a bőrömre, mivel nap végére teljesen kifényesedik az arcom és a fedése sem túl jó. Vannak bőrhibáim, inkább miteszerek mint pattanások, az nagyon ritkán jön elő az arcomon. Valami olyan alapozó kéne ami nem aranyáron van, jó a fedése de nem olyan lesz az arcom tőle mint gy maszk, és nem is fényesedik ki. Olvastam, hogy a krém állagú alapozók jók a bőrfajtámra, de abbol sem tudom melyik. Nagyon megköszönném ha ebben a kérdésben tudnátok segíteni: )

16/L



2017. jan. 29. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit vízhiányos a bőröm, de én ezt nem érzékelem, a kozmetikusom mondta
2017. jan. 29. 11:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Avon Luxe alapozóját használom, nekem kibír egy egész napot az arcomon, könnyű alapozó, ami nem tömíti el a pórusokat és szépen is fed, bár nagyon pattanásos bőrre szükséges korrektor felvitele is, de mint írtad neked inkább mitesszeres a bőröd, így azokat jól elfedi. 19/L
2017. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, lehet kiprobálom:)
2017. jan. 29. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Catrice, Rimmel, Max Factor (ami megfizethető ár), én olcsóbb alapozók közül ezt a három olcsóbb alapozót próbáltam amik beváltak. Az új catrice pipettás alapozót ajánlom mindenkinek :)
2017. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hű nekem az Avon Luxe teljesen tönkretette a bőröm.. annyira tele lettem gennyes pattikkal, hogy csuda. Életem legrosszabb alapozója :(

Én a Catrices alapozókat szeretem egyébként a drogériákból.

De igazából szerintem azon kívül, hogy tényleg folyékony állagúval járnál a legjobban, többet ajánlani nem nagyon érdemes, mert a példám mutatja, hogy mennyire eltérő tapasztalatok lehetnek. A vízhiányos bőrödre, ami mindenképp fontos az a hidratálás sminkelés előtt.

Visszatérve az alapozóra szerintem első körben (mert nem problémás a bőröd) ne túl erős fedésűt válassz és a zsirosodásra hajlamos bőröd púderrel mattítsd(az átlátszó nem hagy maga után maszkos hatást).

2017. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az alapozótól lett pattanásos a bőröd. Vannak ismerőseim akik avon-alapozókat használnak de nem lett bajuk. Lehet ,hogy nem mostad le jól (nem tisztítottad meg jól az arcodat) vagy bőrirritáció stb
2017. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak persze ismerőseim akiknek semmi bajuk sincs az avonos alapozókat.

Csak példa volt, hogy neked mondjuk egy termék bevált és szereted, de nekem egyáltalán nem sajnos.

Egyébként igen, kifejezetten érzékeny bőröm van és az erre kifejlesztett la rocha-posay effaclar csomagját használom a bőröm tisztítására.

Talán a legvalószínűbb, hogy nagyon erős fedésű és eltömíthette a pórusaim.

2017. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!