Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent egy rúzsnál a...

Mit jelent egy rúzsnál a színe alatt, hogy "frost"? Van olyan, amihez az van írva, hogy krém, matt, ehhez meg ez a szó. Mit jelent? Tapasztalatok? Valaki van ilyen rúzsa?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:

*Valakinek van ilyen rúzsa?

Elírtam,bocs.

2017. febr. 2. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Fényes / csillogós. Ha beírod, hogy "frost lipstick", látni fogod.
2017. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg,köszi! :) Vajon az is elég jól fed,elég pigmentált?Még sosem volt ilyen rúzsom,nem tudom merjek-e venni,mert nem olcsó,amit kinéztem.
2017. febr. 3. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jeges, ezustos-feheres metal vagy csillamfenyu. A 2000-es evek elejen volt nagy divat. Lehet visszajon? En mostansag csak a korszak förtelmeit cikizo cikkekben szoktam latni. Tenyleg csunya volt mert sokszor hiaba lett volna elvileg elenk vagy sotet szine a ruzsnak, a feheres csillamok szinte kifeheritettek, es letrejott a hires "hullaszaj". Pl Christina Aguileran lehetett akkoriban ilyen ruzsokat latni.

Milyen markaju ruzson lattad? Eloben lattad vagy katalogusbol rendelned?

2017. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
A frostos,csillámos rúzsok inkább csillognak, mint pigmentáltak, és nem is olyan tartósak, mint egy matt rúzs.
2017. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!