Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha nem sminkelem magam?

Baj ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nem smimkelem magam. Még alapozó se. Tényleg semmi. Így is kevés rajtam a pattanás, néha jön ki pár, de akkor sem alapozózok. Az osztályomban elég sokan sminkelik magukat. Volt már példa hogy leszólt az egyik osztálytársam emiatt. :( 14/L

2017. febr. 4. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy baj! Sőt!

Még idősebb korban sem, 14 évesen meg pláne nem baj.

És egy jótanács: ne mások kívánalmai szerint élj!

2017. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy a szüleim se erőltetik meg semmi, igazából szerintem ők sem igazán örülnének ha az arcom tiszta vakolat lenne
2017. febr. 4. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagyok. Semmi nincs az arcomon.

Habár a mi sulinkban talán 10.-től vannak a lányok enyhe sminkben.

2017. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ismerek olyan 22 évest aki kb életébe 2szer festette ki magát, az anyukám se festette soha magát. Én ellenben olyan 15 éves korom óta festem magam. Mindenki más. Ne érdekeljen idióták véleménye.
2017. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj. én már sminkeltem magam a te korodban, de ez nem jelenti azt h mindenkinek így kell csinálni.
2017. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
31%
termeszetes kiscsajt nekem:)
2017. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, mégsem sminkelem magam. Ez nem a kortól függ.:) Azért, mert ők így döntöttek neked még nem kötelező.

Neked legalább nem kell vakolat ahhoz, hogy jól nézz ki, vagy jól érezd magad. Nem leszel kevésbé igényes, ha esetleg ezért szólnak meg.

2017. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
26%

Én inkább azt nem értem, amikor a te korodbeliek vannak full sminkben. Nem veszik észre hogy a gyerekes arcukkal iszonyat hülyén néz ki? Aki meg leszól emiatt, annak megvan a véleményem az értelmi szintjéről...

Anno én 18 évesen kezdtem sminket használni, ami jobbára szemceruzából állt. Nem lesz ettől senki felnőttebb, nevetségesebb viszont igen, főleg ha már kiskamaszként egy egész neszeszert magára ken.

2017. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük. Közhely, de olyan legyél, ahogy jól érzed magad!

Én 27 vagyok és kb. háromszor voltam kifestve, de nem is tetszett, szóval én sem sminkelek.

2017. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!