Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválás Budapesten...

Szemöldök tetoválás Budapesten? Tudnátok olyan kozmetikust ajánlani, aki szép és trendi (nem ilyen régies undorító, béna alakú) szemöldököt készít megfelelő színnel?

Figyelt kérdés
Bár már annak is örülnék, ha valaki normálisra szedné a szemöldökömet, nem pedig csíkra, amikor konkrétan megmutatom a Kendall Jenner fotóját...annyira béna itt mindenki. Betanultak a '90-es vagy a 2000-es évek elején egy sémát, és nem tágítanak mellőle.
2017. febr. 6. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyanhoz kell menni,aki fiatalos,vagy továbbképzi magát és követi a trendeket.

Egyébként normális,igényes szemöldtetoválást én csak piszok drágán láttam.

Pl amit most csináltatott Kulcsár Edina,az gyöngyörű szerintem, nagyon természetes. De 80 ezer abban a szalonban a szemöldöktetkó.

Más is amiket láttam jók,ennyi körül vannak.

Az ilyen 20-30 ezerért olyat is kapsz.

2017. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Puffni stúdió, Kiss Zsuzsa
2017. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! na a Kulcsár Edina új szemöldökét nem is láttam, de valaki mondta a múlt héten, hogy tökre hasonlítok rá, úgyhogy lehet, hogy nekem is jól állna. Tudom, hogy drága.., de muszáj lenne, mert így meg tök béna, és magamnak nem tudom szépen megcsinálni reggelenként, csak rosszabb lesz..Esetleg azt tudod, hogy melyik szalonban készítették neki? De én is utána nézek.
2017. febr. 7. 12:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Rákerestem az edinás dologra, de én egy szegedi kozmetikust találtam (?)
2017. febr. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!