Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Púdert lehet csak alapozó...

Púdert lehet csak alapozó nêlkül felvinni az arcra, mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy lehet, de nem ajánlom a púdert sem az alapozót mert mindekettő káros. Egyrészt vegyszer, másrészt a bőr nem lélegzik alatta, eltömiti a pórusokat, és emiatt hogy nem lélegzik a bőr normálisan, nem kap elég oxigént s később szép ráncos lesz. Ha mindenképp akarsz valamit az arcodra használj BB krémet.
2017. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Használhatsz nyugodtan, ha kényelmes neked úgy. Egy jó, bőrödre megfelelő alapozótól vagy púdertől semmi bajod nem lesz, ha rendesen lemosod este.
2017. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2017. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Nem kötekszem, púderhasználó vagyok, érdekelnek a vélemények
2017. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legzorendszernek nem tagja a bőr, felejtsétek már el ezt a hülyeséget. Ha alaposan letisztitod esténként az arcod semmi bajod nem lesz tőle. Ráncos pedig a napsugarzastol és a szolitol leszel, nem a sminktol.
2017. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy időben én is csak púdert használtam :) Esetleg egy nappali krémet rakj fel alá, vagy hidratáló krémet, és úgy nagyon jó lesz ^^
2017. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet. Bőrtől függ. Nekem olyan száraz a bőröm, mint a sivatag, így egyáltalán nem púderezek, de ha csak mattítani akarsz, vagy minimálisan bőrtónust kiegyenlíteni, akkor hajrá.
2017. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!