Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan szempillaspirált keresek...

Olyan szempillaspirált keresek ami dúsít. Mondanátok olyat ami tényleg dúsít és meg lehet kapni egy nagyobb drogériában mint pl a dm vagy rossmann?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A reklámokban minden dúsít már, de a valóságban egyik sem, nem csodaszerek ezek.
2010. máj. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Maybelline colossal.

M-L17

2010. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a műszempillára esküszöm. xD
2010. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Max Factor Masterpiece Max, vagy False Lash Effect ! :)
2010. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esküdj drága de én nem veszek műszempillát.Tartósra meg nem futja.Nekem a Maybellint ajánlották de abból is több van mert ugye a lila a kék betűs.Mi a különbség ezek között?
2010. máj. 9. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát jól esküszik az egyik hozzászóló, ugyanis a reklámokban kivétel nélkül az összes csajnak műszempillája van, nagy különbség nincs a szempillaspirálok között, azért érdemes jobb minőségűt venni, mert tartósabb és nem kenődik el, valamit jobb minőségűek az alapanyagai. Rövid, lefelé álló szempillából sose lesz, olyan mint a reklámokban. Sajna ez van, úgy hogy tök mindegy, hogy milyet veszel...
2010. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én még a dm-be és a rossmanba sevettem olyat ami tényleg dúsított én avonnál találtam olyat ami tényleg jó :D szuperSHOCK nevű szempilla spirál az nagyon jó és az unokatesómnak is bevált katalógusonként változik az ára 1000-1600 ft közt van
2010. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
amit msot reklámoznak maybellinet..a the falsies volum' express.sztem ez tényleg dúsít...leglaábbis nekem bejött.:D
2010. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó azzal tisztában vagyok hogy műszempillák,de hallottam már róla jót.Na mind1 majd egyszer veszek egyet...:D
2010. máj. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!