Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van ehhez a termékhez hasonlóa...

Van ehhez a termékhez hasonlóan hatékony megoldás?

Figyelt kérdés

Még ebben a videóban ( [link] láttam meg először ezt a terméket ( [link]

Nekem egy elég látható helyen lévő anyajegy eltávolítás utáni piros-lilás hegre kellene.

Sima alapozókkal,ill. folyékony korrektorral (igen,természetesen előtte ment alá a zöld alapozó a pirosság kompenzálására) próbálkoztam már,de sajnos napallergiámból adódóan olyan fehérbőrű vagyok hogy teljesen elütött a sminkelt rész a bőröm többi részétől.

Pár hónapja a Bio-oil-lal próbálkozom,egyelőre nem túl sok sikerrel,de elvileg az halványíthat a hegen.

Azonban a nyárra kellene egy megoldás a hegem teljes elfedésére.

Így "szerettem bele" a linkelt termékbe,miután láttam,hogy a hölgy arcán milyen szintű problémát képes elfedni.Ehhez képest az én hegem gyerekjáték lenne vele. De mivel nem kapni Magyarországon,így az árnyalattal is melléfoghatnék,és azért ár szempontjából sem mindegy,gondoltam megpróbálok utánajárni ismer-e valaki hasonló (vagy akár másféle) megoldást.



2017. febr. 10. 14:14
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat,szóval itt a termék

[link]

2017. febr. 10. 14:16
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem az előbb nem nyitotta meg
2017. febr. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!