Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkesek, sminkeléssel...

Sminkesek, sminkeléssel foglalkozók! Idős arcot (60+) mennyivel más kisminkelni mint ehy fiatalt akin még egyáltalán nincsenek ráncok?

Figyelt kérdés
Egy idősebb néni (rokon)megkért hogy csináljak neki egy szép,elegánsabb sminket úgy hogy ne látszódjanak a ráncai.Nem akartam megsérteni,de gondolom ez jóval nehezebb.Ebben egyáltalán nincs tapasztalatom.tudnátok segíteni hogy mennyivel nehezebb,és hogy mivel lehet eltűntetni a ráncokat hogy szép is legyen?Hobbiból sminkelek főleg a saját arcom,de készítettem már párszor elegánsabb vagy bulis sminket másoknak is (családtagonak ,barátnőknek).

#smink #sminkelés #smink idősebbeknek
2017. febr. 13. 02:23
 1/1 anonim válasza:
Szerintem jóval nehezebb :D Nem vagy túlzottan sminkes,de biztos vagyok benne hogy nehezebb.
2017. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!