Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mi a velemenyetek az...

Nektek mi a velemenyetek az epitett muszempillarol?

Figyelt kérdés
Vagyis igazabol arra lennek kivancsi hany eves kortol ""ajanlott"".En 16 eves vagyok es nagyon szeretnek 1D-s szempillat de megis bennem van az hogy 16 evesen lehet kicsit gaz lenne..Viszont kozbe meg latom h nalam kisebbek/velem egyidosek sokkal durvabban neznek ki.Ilyenkor meggondolom magam..Szoval egyaltalan nem vagyok biztos akarok-e vagy nem.Szerintetek?

2017. febr. 13. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Es az 1D azert nem lenne brutalisan hosszu..Sot
2017. febr. 13. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

".Viszont kozbe meg latom h nalam kisebbek/velem egyidosek sokkal durvabban neznek ki."


Te durván akarsz kinézni vagy szép, ápolt, csinos akarsz lenni?


Teljesen felesleges. Iszonyat ronda, ahogy nő le. Legalább 4 hetente mindig menni kell kiigazíttatni, újratöltetni.


Néha egy-egy különleges alkalomra jó olyan, ami levehető. De állandóra felesleges, és a saját szempilládnak sem fog jót tenni.

2017. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Számomra elég szomorú, hogy egy 16 éves illetve annál fiatalabb lányok is már műszempillán és hasonlókon élnek...

Miért? Olyan szörnyű dolog manapság természetesnek lenni? Menni kell a többi marha után? Merthát ha "neki van akkor nekem is lehet/kell"...

Nem csak 16 évesen gáz a műszempilla illetve a 10kg vakolat, minden korban annak tartom. Lehet fájni fog amit mondok, de még mindig kislány vagy...

2017. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fajt egyaltalan..:) Nem,nem faj hogy termeszetesnek kell lenni..

A szempillam nem latszik..Rovid.Hiaba festem kb semmivel nem jobb.

Egyaltalan nem festem magam.1D a legkisebb ami szinte alig latszik.

Erzek egy kis "lehordast" a valaszodba kedves utolso..Tisztaban vagyok a korommal ezert is gondolkozom erosen..

Igen sajnos ez a vilag.Ha bejonnel az en gimnaziumom egy kilencedikes osztalyaba azt hinned a vegzosok kozott vagy!

Termeszetesnek veszi mindenki..Igazabol egy artatlan kerdes volt.Tanacsot kertem:)Hidd el ha nem szeretnek termeszetes lenni..Vagyis fajna a termeszetesseg..Nem 1D szempillam gondolkoznek hanem 4D-n.(minimum) igazabol meg egy kozmetikusnal sem voltam hogy fesse be a szemoldokom.Itthon anyukam szedi.

Egy "cicastust" eloszor nyaron mertem feltenni magamnak itthon majd 5perc mulva leszedtem..

Es meg sorolhatnam. De a lenyeg:Nem faj a termeszetesseg akarmilyen kislany vagyok.Tovabbi szep este:)

2017. febr. 13. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szinte nem is látszik az 1D, akkor minek akarsz? :D

Jobb a saját. Attól semmi bajod nem lesz.

2017. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehordásnak szántam és nem azt mondtam, hogy a természetesség fáj.

Épp az szomorít el, hogy ilyen fiatal lányok természetesnek és normálisnak veszik az olyan dolgokat, amik egyáltalán nem az ő koruknak való (habár mint említettem, szerintem felnőtteknek sem szép a sok smink) Talán maradi vagyok, más az értékrendem és másképp neveltek...

Lehet azért vagyok ennyire az ilyen mű dolgok ellen, mert saját szememmel láttam hogy mit művel az ember bőrével. Oké, lehet hogy alig látszik az 1D-s, de akkor meg mi értelme? Ahogy írta a 2-es, ronda ha lenő, folyton igazítani kell. Ha alig vagy nem is látszik akkor megse éri a bele fektetett időt és pénzt.


Ha vágysz valamire, de kétségeid vannak, akkor jobb ha hanyagolod mert nem is akarod igazán. Nyilván ez nem egy tetoválás ami örök életre szól, de ilyen apró dolgokban is határozott döntést kell hozni. Úgy érzem végiggondoltad a dolgot, szeretnéd de belül tudod hogy nem igazán neked való, hiába néznek ki rosszabbul nálad fiatalabbak.


És még annyit, hogy én nem úgy éreztem hogy tanácsot kérnél, hanem véleményre voltál kíváncsi -mivel a kérdésedet is így tetted fel- valamint "arra lennek kivancsi hany eves kortol "ajánlott" ". Bár kicsit offolva, de kifejtettem a véleményemet. Szerintem semelyik korosztálynak nem való hétköznapokra. Max ahogy előttem is írták: különleges alkalmakra.

A döntés persze a tiéd, ha megakarod csináltatni úgyis megfogod, hiába írják 10-ből 10-en hogy szerintük nem jó ötlet.:)

2017. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!