Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékek váltak...

Blau1999 kérdése:

Milyen sminktermékek váltak be nektek a legjobban? Mit ajánlotok mindenkinek mert annyira jó?

Figyelt kérdés
Írd meg kérlek hogy mi a márkája, típusa és miért az a kedvencet, miért olyan jó. A határ a csillagos ég, MACen keresztül KylieCosmeticsen át Cliniqueig. Urban Decay, armani, colourpop, Two Faced, stb...

2017. febr. 15. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs márkás sminkem :D

Alapozóból az Essence hab állagút használom

Kőpúder / szempillaspirál RL

Minden mást ebayról /wishről rendelek:

Szemhéjpalettából / matt rúzsból a HUDABEAUTY replikát

Kylie nem vált be

2017. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

MAC alapozó és púder,

Anastasia beverly hills szemöldökgél,

Too faced palettái ütősek,

Urban Decay naked paletták,fixáló spray és a szemre való primer,

Benefit Hoola bronzosító és a Roller Lash szempillaspirál

YSL alapozó

Sleek pirosítók és a kontúr palettája is jó,

Kylie lipkitek de ha nem akarsz annyit költeni akkor a Colorpop tökéletes dupe,

és most egy pár drogériás:

Catrice szemöldökápoló készlet,

Maybelline lash sensational szempillaspirál

Rimmel alapozói nagyon jók és a Stay matte púder is remek! Remélem segítettem :)

2017. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Szemhéjpúder: Sleek, Makeup Revolution

Szempillaspirál: A Rimmel Wake Me Up spirálját használom már jó ideje. Eddig ez a valaha volt legszuperebb szempillaspirálom

Rúzs: theBalm - Mind folyékony, gyönyörű színük van és a többi matt rúzzsal ellentétben nem szárítják az ajkakat.

Szemceruza: NYX, Sleek, Makeup Factory

2017. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem alapozók közül a Loreal True Match vált be eddig a legjobban! Tökéletesen fed és nem képez maszkot! Volt már tizenezerért vásárolt alapozóm is, pl Clinique, de a nyomába se ért a Loreálnak. Rúzsoknál pedig a Lancome Lip Lower-t imádom!

2017. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Chanel Levres S. Szajfeny nagyon tartos.

Clinique spiral nem irritalja a szemed egy egesz nap utan sem.

TheBalm kozmetikumai nagyon jol pigmentaltak.

2017. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb vétel számomra a Mary-Lou Manizer volt a theBalmtol.A szine gyonyoru,mindennapra is jol mutat.Anastasia Glow kitem is van de ha valasztani kéne akkor maradnék az elobbinél.

A tokeletes ruzs nalam a Kiko Smart 918as arnyalat. Kremes,fenyes,az illata nagyon jo es mindossze 3 euroert vettem.Sajnos azota valtoztattak a szineken de a leghasonlobbar biztosan megveszem.

Szemalatti eros vilagositasra a Maybellline Eraser eye az egyetlen ami bevalt.

2017. ápr. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!