Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi volt az a termek, amit...

Mi volt az a termek, amit megvettel, es a legnagyobb csalodast okozta?

Figyelt kérdés
pl egy tulpromozott szempillaspiral, vagy ilyesmi.

2017. febr. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Négypengés borotva ugyanolyan volt, mint a kétpengés. Nagy kiszerelésű balzsamok.
2017. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami nagyon nagy csalódás volt az egy palette hajfesték. Kerestem A tökéletes vörös színt, egy csaj mondta hogy fúúú a palette nemtommilyen festéke fúdejó, mondom oké, dobozon szép, felkentem és.... a hajam előtte le volt szivatva fehérra, akkor épp rózsaszínesre volt kikopva az előző festék. Az eredmény egy rezes-lilás-barnás valami lett aminél a szomszéd macska szebbet és vörösebbet hányna. Soha többé. Szidhatják a rohadt Syosst de a skarlát vörös festéke bevált.
2017. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi, ment a zold nektek. irhatnak meg masok is :)
2017. febr. 16. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Maybelline szempillaspirálok. Nekem az összes beszárad tök hamar. Ráadásul nagyon sok festék megy rá az applikátorra ezért mindig törölgetnem kell mert maszatolódik ezt más szempilla spirálokkal nem tapasztaltam még.
2017. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából ez saját hülyeségemből történt, de akartam venni lovely extra lasting "szájfényt" (inkább folyékony rúzs, na mindegy). Annak ugye fekete a kupakja, én meg figyelmetlen voltam, és megvettem 2 fehérkupakosat, ami tényleg szájfény, és eljátszottam ugyan ezt nemrég a rdel young szájfényével is...

Amúgy alapozókban szoktam csalódni, még nem találtam meg a megfelelőt, a maybelline affinitone azt hittem jó lesz, de nem, szóval kénytelen leszek drágábbat keresni :)

2017. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!