Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljek úgy hogy...

Hogy sminkeljek úgy hogy idősebbnek tűnjek?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni a kérdést,nem kislány vagyok aki felnőttnek akar tűnni.Csak annyinak szeretnék látszani amennyi tényleg vagyok.Általában max.16 évesnek néznek és 20 éves vagyok.

2017. febr. 22. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki, hidd el az évek múlásával egyre jobban fogod szeretni. Eleinte engem is zavart, hogy mindenhol elkérték a személyimet, ma (26 évesen) már bóknak veszem :)
2017. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aaa, sorstársam.

18, aki 14-nek néz ki.


Talán ha az arccsontodat emelnéd ki? Hogy keskenyebbnek tűnjön az arcod...csak egy ötlet...

2017. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Konkrét smink tippeket nem tudok adni, de tudom, hogy vörös rúzsal picit mindenki idősebbnek tűnik a koránál. Szóval szerintem egy erősebb rúzsal, valamint a szemhéjadra, valami barnás árnyalat tusvonalal, tökéletes lenne számodra. Viszont azt is leirhatnád milyen szinű a bőröd, szemed, hajad, ugyanis az alapján is meglehetne állapitani milyen smink állna jól neked :)
2017. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Egyébként Sötétbarna hajam van,barna szemem és nem rikítóan fehér de világos bőröm.Próbálok hozzászokni ,de eléggé zavar hogy ha azt mondanám hogy most ballagok általánosból simán elhinnék.
2017. febr. 22. 21:06
 5/6 anonim válasza:
Akkor neked az a smink szerintem telitalálat amit leirtam, mivel a barna hajúaknak nagyon jól áll a vörös rúzs. Mivel barna a szemed, ezért sötétebb szemhéj festékeket használj.. az arc csontod kiemelése is dobhat rajtad, viszont az sem mindegy milyen az arcformád, ugyanis attól is függ, hogy hogyan sminkeld magad.. [link] .. itt van egy két dolog a sminkelésről... [link] .. meg itt...
2017. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,mindenképp kipróbálom. :)
2017. febr. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!