Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kormos mennyit keres szepsegsz...

Kormos mennyit keres szepsegszalonban?

Figyelt kérdés
Konnyu elvegezni ?
2017. febr. 22. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
??
2017. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk a kéményseprőnek pálinkával fizettünk, mert 2 kéményünk van, de csak 1 van bejelentve. :)
2017. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alkalmazottként max minimálbért. Esetleg némi jutalékkal kiegészül.

Vállalkozóként már lehet jól keresni, de ehhez folyamatot továbbképzés kell, sokat kell költeni újdonságokra, anyagokra, színekre, ami nagyon nem olcsó dolog.

Az alapképzés nem nehéz. Utána a szakmában maradni, vendégkört szerezni, és megtartani már sokkal nehezebb.

2017. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én levelezőin tanultam, kéz és lábápolást, 1 évig, mivel havonta 2 tananyagot rendeltem, gyorsítottan, egyébként másfél év kb.

Ez havonta 14.000Ft volt. Utána pedig volt pár alkalommal gyakorlatom, és mentem vizsgázni, ami közel 100.000Ft volt, és OKJ-s szakmát kaptam ezzel.

Minden tananyagnál kapsz házifeladatot, amit egy kijelölt tanárnak vissza kell postáznod, és ő javítja, majd visszaküldi, hogy lásd miben hibáztál, stb. Hogy tényleg sikeres legyén nagyon jó kézügyesség kell, és fantázia.


1 évig dolgoztam otthon, a végére olyan sok vendégem volt, hogy nem győztem otthon, így kibéreltem egy szalont, egy kozmetikus barátnőmmel. Budapesten, a belvárosban van a szalon, 400.000Ft a bérleti díj, plusz a rezsi, ezt ugye felesben fizetjük a barátnőmmel. Hétfőtől-szombatig dolgozom. Időpontot új vendégeknek alig tudok adni, annyian vannak.

Fél milla felett keresek havonta.

2017. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!