Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy átlagos alapozó mennyire fed?

Egy átlagos alapozó mennyire fed?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Attól függ mit értesz àtlagos alatt...ha azt érted hogy olcsó akkor azt tanàcsolom ha valamire pénzt àldozol az legyen az amivel az arcod kened. Hisz mégis csak az arcodra fogod kenni. Legyen minöségi màrka ami nyilvàn dràgàbb de jobban megéri hiszen cserébe jobb minöséget is kapsz. Az ember lànya sokat vàlogat amég megtalàlja a szàmàra tökéletes alapozòt. Én magam is évekig kerestem amég megtalàltam a szàmomra tökéletes màrkàt, àrnyalatot stb...az meg hogy hog fed egyrészt függ az alapozó milyenségétöl, attól hogy mennyore passzol a börtónusodhoz, hiszen ha csak egy árnyalattal is eltér már az is szembetűnő lehet. Illetve nem utolsó sorban azon hog hogyan használod. Nem kell profi sminkesnek lenned én sem vagyok az. De ha igazán "profi" fedést alarsz akkor ne csak alapozót használj hanem kontúrozz, highlighter, árnyékolás, púder stb...úgy lesz az igazi és hidd el nem nagy ördöngösség megtanulni :) de ha nem szeretnél ennyire cicomázni hanem csak simán alapozó akkor a sminkszivacsot ajánlom. Nagyon szépen el lehet vele dolgozni az arcon :)
2017. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én BB krémet használok, könnyű eldolgozni és nem marad foltokban. Akár kézzel is el lehet dolgozni, én sminkszivaccsal vagy ecsettel szoktam.
2017. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!