Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan ember, aki szemüvege...

Van olyan ember, aki szemüveges akart lenni valaha?

Figyelt kérdés

Én kb.4 éven keresztül az akartam lenni, sose voltam az, és most meg kell, 14/l

Sztorykat is írhatzok, ha van


2017. márc. 3. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen van olyan aki szeretne szemüveget, de mondjuk azt nem hinném, hogy sokan akarják, hogy a szemük rossz legyen. De vannak még mindig akik csak divatból hordanak dioptria nélküli szemüveget meg ismerek olyat is akinek azt mondták max egy kis dioptriás kellhetne, de erre még felesleges mégis csináltatott inkább magának, mert hogy szerinte tök jól néz ki benne
2017. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De jó kérdés! Én igen, mikor kb 10-11 éves voltam.


Hosszú, barna hajam volt, és mindig arról álmodoztam, hogy ha felnövök, vállig érő, szőke hajam lesz, és szemüveges leszek. Nem tudom, miért, de így képzeltem el magam.


13 évesen kaptam szemüveget, először csak -0.5-öset, most már -3.50 és -3.00-as. Van 3 pár szemüvegem, és kontaktlencsét is hordok néha.

2017. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!