Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki ajánlana ruhaüzleteket...

Clove kérdése:

Valaki ajánlana ruhaüzleteket nekem?

Figyelt kérdés

Online és személyes vásárlási lehetőség is érdekel, a három fő szempontom, hogy ne legyen méreg drága, illetve hogy a kínálat egy kicsit húzzon az ízlésem felé és magyar legyen, ne kelljen esetleg külföldről rendelnem.(Illetve ha személyes vásárlási lehetőségről van szó, akkor örülnék, ha Budapestről nem kéne kitennem a lábam.) Elég ritka, hogy egy átlagosan ha bemegyek az Árkádban az egyik üzletbe, akkor megtalálom amit keresek, ezért fordulok hozzátok. A stílusomhoz illő, fekete darabokra vagyok leginkább vevő. Mondhatni az emo stílus felé húzok nagyon. Nem tudok konkrét példát mondani, hogy melyik híresség stílusára hasonlít az enyém, mert nem igazán jut eszembe senki, aki hosszú, fekete pulóvert, bandapólókat, szögecses bakancsot, szaggatott farmert és "nyakörvet" hord, de talán az előbb leírtakból valamennyire átjöhet milyen az öltözködési stílusom.

Remélem valaki tud valami hasznosat mondani, és előre köszönöm.



2017. márc. 13. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A H&M-ben vagy az online oldalukon szinte mindenki tud szerintem a maga stílusához ruhákat találni, elég jó áron. Én azt ajánlanám. :)
2017. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
londonport.hu rockpince.hu
2017. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!