Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet igazán vastag...

Hol lehet igazán vastag aranyláncot venni?

Figyelt kérdés
Aranyláncot szeretnék venni,Baraka,Sauro fazon.Már néztem ékszerboltban,vaterán,de azok nem elég vastag láncok.Nem tudná nekem megmondani vki h hogy lehet igazán vastag arany nyakláncot,esetleg konkrét honlap,link is érdekelne magyar és külföldi egyaránt.Csináltatni nem akarok,mert azért mégis csak más rögtön eldönteni h tetszik e vagy nem,minthogy csináltatás után derüljön ki h nem tetszik..
2008. okt. 12. 21:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
27%

A kokeróktól, azon belül is amelyik S Mergából gurul ki. Minek az neked, azzal akarod felakasztani magad? Arra a kötél is megteszi, kár elpazarolni egy láncot.

Tudod a nótát:

árány á kezemen káláp á fejemen, én úúri émbör vágyok...

2008. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Kecskeméten , Szegeden, meg Pesten a belvárosi menő ékszerboltokban mindegyikben lehet kapni ilyen ocsmányságokat. Hasig kigombolt inggel nagyon menő:))))))
2008. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én sajnos nem tudom a választ,de ezt a komit nem hagyhatom ki:Hihetetlen h vki tök normálisan feltesz egy kérdést,és ilyen bunkón kell válaszolni:S

Ha neki teccik,mi a p.csáért kell leszólni?Kicst nézzetek már magatokba kedves válaszolók;)

Kíváncsi lennék a ti kérdéseitekre az oldalon..-.-"

Am sztem meg tök jól néz ki egy vastag lánc..Ház jobb mint egy ilyen semmi,ami az első pici mégcsak nemis rántásnál,hanem épp h meghúzásnál már 10 fele szakad;)

2008. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Hiába lettem lepontozwa..Szánalmasak wagytok..Márha egyáltalán az ilyen embereket lehet szánalmasnak newezni.Pff
2008. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló!Félre értes ne essék,nem én pontoztalak le,én szeretem hallani az emberek véleményét!Ismerőseim közül is sokaknak nem tetszik,de nekem igen,és ezért nem is szeretnék semmilyen felesleges vitába belemenni.További szép napot Mindenkinek!
2008. okt. 14. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Westendben nagyon sok ékszer üzlet van, s ott már láttam pár nagyon vastag aranyláncot. De Tescoban, s az Auchanban is van ékszer üzlet, ott is szokott lenni.
2008. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

A kokeróktól, azon belül is amelyik S Mergából gurul ki. Minek az neked, azzal akarod felakasztani magad? Arra a kötél is megteszi, kár elpazarolni egy láncot.

Tudod a nótát:

árány á kezemen káláp á fejemen, én úúri émbör vágyok...

2008. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
13%

Kurva nagy tévedés, ÉN vagyok az 1. válaszoló nem pedig aki beszólt az előbb, és én nem is leszek ilyen kíméletes szendeszűz hanem megmondom a frankót:

HÚZZ EL A KURVA RETEK KOKERÓ ANYÁDBA AKI KISZART EBBE A NYOMORULT ORSZÁGBA, MEG VIDD MAGADDAL A KIBASZOTT BURZSULY SITTREVALÓ KÖZTÖRVÉNYES BŰNÖZŐ HAVERJAIDAT IS AZTÁN BASSZÁTOK SEGGBE EGYMÁST A POKOL 7. BUGYRÁBAN!!

2008. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Ehh..én írtam h le lettem pontozwaa,de az én wálaszom,csaak akkor láccik ha kipipálod h akarod a nemhasznosnak bizonyult válaszokat is látnii..Ehh..Rohadt csicskák wagytok..Pff(N)
2008. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Figyelj csak, én nem vagyok sem roma,sem pedig bűnöző.Attól h én 1 tisztességes magyar állampolgár vagyok, attól függetlenül nekem nem tetszhet az aranylánc?Én tartom magam olyan intelliges embernek h ne kezdjek bele egy 1 ilyen veszekedésbe,és nem szidalmazom senki édesanyját,és szerintem ha te is ennyire korrekt ember lennél,akkor nem kezdenél bele 1 ilyen értelmetlen vitába.... Na a viszont látásra...
2008. okt. 15. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!