Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik rendeltek már eredeti...

Akik rendeltek már eredeti Kylie Jenner Lip Kit-et! Milyen tapasztalataitok voltak vele?

Figyelt kérdés
Eddig Max Faktor Lipfinity liquid lipstick-et használtam, amit eléggé meguntam, ezért áttértem a Sephora nem tartós rúzsára, viszont szerettem, hogy a Max Faktor rajta maradt a számon és nagyon tetszenek a Kylie Lip Kit színek, szóval az érdekelne, hogy mennyire tartósak, illetve hogy mennyire szárítják az ajkakat.
2017. ápr. 1. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 árnyalat van meg,nyilván nem a legolcsóbbak,de abszolút megérik az árukat! Nem szárítják az ajkakat,és ha még a kezedre is svaccsolsz,akkor is alig lehet levakarni.Evés is ivás álló,szépen kopik,max halványul a színe evés közben,de orvosolható.Nagyon tudom ajánlani,és viszonylag gyorsan ki is hozták.Az ajakceruza,amit a lip kit-hez adnak passzol a rúzs színéhez,és nagyon puha,könnyű vele dolgozni,nekem 10/10.
2017. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aa, köszi a választ! :) Az a helyzet, hogy angolul olvasgattam, hogy akik próbálták miket mondtak róla, de nagyon ambivalens dolgokat találtam, de így már biztosabb vagyok benne, hogy megveszem.

Melyik négy árnyalat van meg neked?

2017. ápr. 1. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Candy K , Coco K , Mary Joe K, és a True Brown K.
2017. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!