Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan szempillaspiral ami...

Van olyan szempillaspiral ami olyan mintha muszemoillam lenne?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagyok . Műszempilla akart lenni remélem mert túl viccesre írtad. És igen létezik müszempilla. De csak akkor tetetném fel ha kihullanának de ez nem lehetséges mivel a testünk fontos része a szemünknek . Szembetegségek közt van. Szempilla hullás is . Ha szempilla spirált kérdezed az izé festés cuccos mindenképpen káros adalék anyagokat tartalmaz . Elárulom neked . A nők több sminket tesznek magukra általában sőt több méreg tűznek magukra . Mindenképpen árt az egészségnek szerintem . És egy nő akkor szép ha természetes nincs rajta semmi smink adalék mérgezett fos . Vigyázz magadra ajánlom . Remélem részletesen mondtam mindent .
2017. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De csak akkor tetetném fel ha kihullanának de ez nem lehetséges mivel a testünk fontos része a szemünknek"


u wot m8

2017. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!


A kérdés úgy hangzik, létezik-e olyan szempillaspirál, aminek a használatával műszempilla-hatást érhetünk el, NEM pedig az, hogy rakasson-e fel a kérdező ilyet...


Nekem az Essense Princess Lash vált be, igaz, én este lemosom, és átkenem a szempilláimat ricinusolajjal, amitől nagyon szépen megnőnek. Bátran ajánlom!

2017. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!