Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltatnál ebben az esetben...

Csináltatnál ebben az esetben köldök piercinget?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta szeretnék, de beszari voltam. Most totál rákattantam, és szeretném, de a férjem szerint undorító a köldök pc, és úgyis kitépném valamivel, mert sokat bénázok :D

Na de mi legyen? Vlgülis az én testem, az én régi vágyam.. de hát mégiscsak a férjem véleménye az egyik legfontosabb, szeretnék tetszeni neki.

Megcsináltatnátok?

25/L


2017. ápr. 5. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen csináltattam. Párom nagyon szereti, szerinte (és szerintem is) sexy.


Egyáltalán nem fáj különben. Belekapni lehet belefogsz, de ahhoz hogy kitépd, több kell, nem olyan egyszerű ám.

A te tested, te döntöd el. Viszont ha a párodnak nem tetszik, akkor pont az ellenkezőjét éred el vele, ha megcsináltatod. Tehát tetszeni nem ezzel fogsz neki, ha nem támogatja az ötletet.

De az is lehet, hogy végül megbékél vele, és nem bánja, hiszen egy szép hason nagyon ütős tud lenni.

Ha pedig nagyon nem, akkor ki is tudod szedni minden következmény nélkül.


6 éve van meg a pcm, míg terhes voltam kiszedtem, 9 hónap után visszatettem, tehát a lyuk nem forr be (nyilván ne a gyógyulási szakaszban szedd ki, mert akkor beforr).

Az a szerencsém, hogy vékony, sportos alkatom van, és a hasam 1 hónap múlva ugyanolyan volt mint előtte.

2017. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen csináltattam. Eddig az összes barátomnak tetszett és én is a mai napig imádom. Ne most csináltasd mert strandolni nem nagyon lehet vele meg nem a legjobb ilyen melegbe gyógyítgatni (tapasztalat). Én megcsináltatnám ha ezért ott hagy akkor jól jársz mert aki szeret az nem fog egy pcért ott hagyni.
2017. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy emiatt elhagy :D de mégis csak, ha létezik akár csak 1 ember ember is a földön, akinek számít a véleménye, az Ő :)
2017. ápr. 5. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu, szerintem elsősorban magadnak akarj megfelelni. Ha neked tetszik, mitől ne csináltatnál? Hidd el, a párod sem ettől fog jobban vagy kevésbé szeretni. Szép is lenne... Én is 14-5 körül voltam, mikor csináltattam, azért mert nem tetszett a köldököm alakja, el sem tudnám képzelni ékszer nélkül. Viszont fülemből orromból kiszedtem, pedig a párom ellenezte, halkan megjegyzem, igy is imád... ;) :D
2017. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Azt még hozzátenném, hogy piercingen kívül lenne még 1001 dolog, ami tetszene neki rajtad, de állítom, azzal is megbarátkozna, talán még szexinek is találná csak azért, mert rajtad van! ;)
2017. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 éve van köldökpirszingem. Igazán sosem akartam és sosem tetszett, de aztán egy átmulatott éjszaka közepén csak belekerült egy hirtelen jött ötletnek köszönhetően. Aztán megszerettem, és mostmár úgy vagyok vele hogy nem venném ki semmi pénzért.

Azóta volt 2 hosszabb kapcsolatom s egyikük sem volt oda érte, sőt a mostani (lehetőleg utolsó) párom sem rajong a köldökpirszingekért. De az én testem, az én döntésem.

Ha már régi vágyad, akkor csináltasd meg. Ha a párod szeret, akkor azzal és anélkül is szeretni fog és kívánatosnak, szépnek fog találni.

Az elején van a pirszinggel egy kis macera, de miután meggyógyult, semmi dolgod vele. Csak gyönyörű és kész :) az sem fáj ha megütöd, s ha nem lógós ékszert raksz bele akkor fel sem akadat semmibe. De a gyógyulási időszakban mindenképp egyszerű ékszer kerüljön bele.

2017. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
hát ha neki ennyire nem tetszik, akkor én nem erőltetném.
2017. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!