Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nincs csiszológépem,...

Ha nincs csiszológépem, reszelővel is el tudom majd távolítani az épített zselés műkörmöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hosszú ideje járok már körmöshöz és nagyon megtetszett ez az építgetés, festegetés. Van nekem is már egy csomó kellékem - vettem lámpát, UV gél lakkokat, reszelőket, prepet primert, építőzselét stb...

Szóval ahogy átnéztem mindenem van kivéve csiszológépem.


Természetesen csak és kizárólag magamon akarom tesztelni a dolgot nem pedig más élő embert szánok áldozatul.


Szóval hogyha én ezt szépen felépítem megcsinálom stb, tegyük fel fent is marad normálisan de én majd le akarom szedni vagy feltölteni, akkor azt csinálhatom reszelővel (cseppreszelő, 100/150) vagy mindenképp a csiszológép szükséges hozzá?

Természetesen óvatosan gondoltam a reszelést nem mint a vadállat.


Köszönöm az építő jellegű, nem bunkó véleményt. :)


2017. ápr. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Műkörmös vagyok (4 éve már saját szalonban dolgozom).


Természetesen van csiszológépem, de nagyon ritkán használom. Jobban szeretem reszelővel lereszelni.

Ahogy Neked könnyebb.

2017. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reszelheted kézzel, de sokáig fog tartani. A csiszológép hatalmas segítség.

100/150 helyett viszont 100/100, vagy 80/80-as reszelőt vegyèl eltávolításhoz. A csepp reszelő nem erre való.

2017. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!