Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú alapozót...

Milyen márkájú alapozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most épp L'Orealt használok, előtte Maybelline volt. Egyik sem rossz, meg viszonylag tartósak, a bajom velük az, hogy mindkettő borzalmasan sárgít. A legvilágosabb árnyalat... Tehát a kérdésem az lenne, hogy ti milyen alapozót ajánlanátok, ami kicsit természetesebbnek tűnne? (nem ennyire nyilvánvalóan sárga) Lehetőleg 10000 forint alatt. Köszönöm a válaszokat előre is, további szép napot:)

2017. ápr. 6. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én RLdeYoung-ot használok, 01-es árnyalatban, nagyon világos bőröm van. Mostanában voltam párszor szolizni, és még így is meg vagyok elégedve. Rossmannban 1000Ft körül van.
2017. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrtípusodat is megemlíthetnéd, mert például a Maybellinet termékeit leginkább száraz bőrre ajánljuk. :)
2017. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MAC Studio Fix Fluid 9800Ft

Minöségi, tartós, fedését te szabalyozod, nem lesz narancssarga tole az arcod soha es az ott dolgozo csajok segitenek kivalasztani a tokeletes arnyalatot.

2017. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lorealból is már vannak sárgás és rózsaszínes árnyalatok.

az yves rochert tudom ajánlani, abból van beige és rose is, de a beige sem annyira sárgás, mint a loreal, hanem természetes, és a rose sem az a malac ka rózsaszín. és v an beige rose árnyalat is, ami a kettő keveréke

2017. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!