Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok kombinált bőrre, hogy a száraz bőrrészt ne emelje ki?

Figyelt kérdés
Még nem találtam meg a megfelelő alapozót magamnak, mivel hogy hiába radírozom és hidratálom a bőröm a mostani alapozóm kiadja a száraz részeket, ami inkább a homlokomon van. Mindig is volt ilyen problémám, de csak púdert használtam régen, az előtt ha hidratáltam, nem volt vele gondom, de az alapozó más tészta.

2016. aug. 11. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, ha szabad megkérdeznem? Ha nincsenek nagyobb bőrhibáid, akkor kipróbálhatnál egy BB krémet (színezett hidratáló). Bajod nem lesz tőle, csak vigyázz, hogy normális és minőségi legyen, mert amúgy kutyaürüléket sem és az egész. Nézz youtubeosokat, akiknek sminkes videóik vannak. AvianaRahl jó videós és mivel neki elég problémás bőre van (nem sértés), így jó alapozókat használ.
2016. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

24 vagyok :)

Rá keresek a vidikre, köszönöm!!

2016. aug. 13. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Legjobb alapozó, csak nagyon drága

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó


BB krémek közül az egyik legjobb fedésű

Annemarie Börlind Természetes BB Krém bézs


Koreaiból

Missha Signature Real Complete BB Krém


Kedvezőbb áruból

Garnier BB Krém Olajmentes világos arányalat


Alverde Színezett Hidratáló Körömvirággal

2017. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!