Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós (2-3 napig tartó)...

Tartós (2-3 napig tartó) szemsminket otthon készíthetek?

Figyelt kérdés
Pár napig nem lesz lehetőségem sminkelni, de tetováltatni sem szeretném a szemem. Van olyan házilag is használható szemhéjtus vagy módszer, ami pár napig fent marad?
2017. ápr. 7. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vízálló spirál vízálló ceruza mást nem használok. Eddig 2 nap volt a max de a 3.-at is biztos kibirja.

Alapozó meg szemhéjpúder meg ilyeneket nem használok.

2017. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lesz lehetőséged? Kistükör, pár sminkcucc és akárhol sminkelhetsz. Na meg nem is kell mindenhova.

Egyébként nincs, ami 3 napig fennmarad, már másnap csúnya lesz a vízálló is.

2017. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre mész, ahol nem lesz lehetőséged sminkelni, az valami nomád tábor a sivatagban :-) Ott máson sem lesz smink, nem leszel feltűnő. Egyébként én csak alkalmakra sminkelek és még élek, és nem is vagyok nevetség tárgya.
2017. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Van egy tunderi fodrasznom evek ota hozza jarok. par honapja elkezdett szemoldokot vaxolni festeni, es szempillat is fest. az elso alkalommal nagyon ronda lett, es meg szerencse hogy par nap utan teljesen eltunt a festes is. igen am de mivel nagyon olcso az o vendegeinek harmada a szalon koltsegnek ugy gondoltam majd belejon mert fodrasznak nagyon jo, es ma ujra elmentem hozza. hat...az eredmeny a siralmasnal is rosszabb, plusz ugy csipett a festek a pillamon azt hittem bepisilek. szoval ezzel azt akarnam mondani ha lehet ne nagyon kiserletezzetek se magatokon se valami aranyos olcso de nem jo szakemberrel mert az eredmeny minden csak nem latvanyos. igy mivel 22 en egy nagy szulinapra megyunk 80 fos lesz, kenytelen vagyok elotte elmenni a rendes szalonba es ujracsinaltatni mert ez nagyon pocsek. a festek is valami olcso gagyi lehet mert mar a multkor is par nap alatt lekopott a szalonban csinalt meg 6 het mulva is jol nezett ki. szoval tenyleg olcso husnak hig a leve;-))))) mint fodraszt imadom de jobb ha maradunk a hagyomanyos felallasnal. frizura OK, szempilla = szalon.

az olcsosag tenyleg nem mindig eri meg az eredmenyt. altalaban pedig nem vagyok sporolos de most kiserleteztem.

nem kellett volna;-(((

2017. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs. És ocsmányul fogsz kinézni, ha sminkben alszol.


Milyen helyre nem szabad tükröt vinni?

2017. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszel pár alapcuccot meg egy kézitükröt.

Pont erre vettem egy olyan kézitükröt ami körben világít, a szuflát meg a beleépített telefontöltő powerbank adja.

2017. ápr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!