Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Be engednek az unoka hugomhoz...

Be engednek az unoka hugomhoz a gyermekotthonba, ha nem vagyok papiron kapcsolat tartó?

Figyelt kérdés
Van rá esély hogy eltekintenek a papirtól,és lehozzák hogy megnézzem?Bicskèn van az intézet.

2014. szept. 27. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt bent egy ismerősöm, ő azt mondta bent, hogy a kereszt anyja vagyok... így szó nélkül leengedték hozzám, de nem mehettünk el, az udvaron beszélgethettünk... de lehet hogy ez intézet függő ezt nem tudom... hívd fel őket, és mond el, hogy a nagynénje vagy és szeretnéd meglátogatni... ha normálisak biztos meg fogják engedni hogy ott beszélgess vele kicsit...
2014. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!