Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercingnél normális...

Köldök piercingnél normális ha vérzik?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam, tegnap még nem volt vele semmi gond, ma viszont elkezdett vérezni. Nyújtózkodtam, akkor kicsit meghúztam, fájt, arra gondolok, hogy attól kezdett el vérezni, de igazából csak később vettem észre.. Normális, hogy vérzik piercingesek?
2010. máj. 12. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne az. Az első pár napban minden seb érzékeny és vérzik ha elkaparják vagy ha megsérül a var. Fertőtlenítsd.
2010. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó köszönöm, tudom, hogy kicsit butának hangozhat, de kb mindenről beszélt a nő, csak arról nem, hogy vérezhet..de logikus. köszönöm :)
2010. máj. 12. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
nem hangzott butának :) jogos a kérdésed, igen normális h vérziik :)
2010. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. Vérezhet attól ha beakad vagy meghúzódik:S. Vigyázz ezekre. Nekem vadhús nőtt rá és ezért 3 hónap alatt gyógyult csak. Elvileg megrántottam elszakadt valami szövet ami aztán kibújt az alsó lyukon:S. Próbálj rá nagyon vigyázni, nemcsak a vadhusi miatt de lehet hogy a szervezeted kidolgozza ha mindig meggyötröd, úgy hogy kevés idő alatt nagyon elvékonyodik a bőröd.

L/15

2010. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez a vadhús dolog elég para .. :S
2010. máj. 13. 06:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt vadhús, semmi extra. Viszont nagyon érzékeny a bőröm, a szokásosnál sajnos sokkal jobban, a fülemet 3szor kellett kifúratnom, hogy egyszer már benne maradjon a fülbevaló, mert az idegen anyagtól egyszerűen begyullad a bőröm, és ki akarja lökni azt... De persze nekem aztán mindenképpen kellett köldök pc ezek után. :D Nekem is volt, hogy vérzett, 1 hét után már semmiképpen sem szabad. Én reggel és este fertőtlenítettem, fürdés után nagyon fontos, hogy szárazra töröld, higiénikusan, vattával. Én betadine-t használtam rá, majd később ilyen hámképző tetran kenőcsöt. Szóval mindent, tényleg mindent megtettem. Így tartott 4, azaz NÉGY hónapig, hogy a szervezetem elfogadja, és már ne legyen gyulladt a bőr, de azóta is, ha ékszert cserélek, akkor kell 1-2 hét, mire megszokom. Akik kevésbé érzékenyek, azoknál is elég sokáig tart a gyógyulás, akikkel én beszéltem, mind 2-3 hónapot mondtak minimum, bár lehet, hogy csupa szerencsétlen alkat. :D Nem lesz egy könnyű kör, mire begyógyul, fertőtlenítsd, vigyázz rá, és akkor nem lesz baj!
2010. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, Piercinges vagyok! Elvileg nem szabadna, mert a köldök piercinget nem húsba hanem még bőrbe szúrjuk/ják, ott nincs vér:-)
2010. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, én is ma beszéltem a piercingessel és mondta, hogy nem szabadna véreznie .. :/
2010. máj. 13. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es piercinges, hát gratulálok, hogy bőrbe szúrják és az nem vérezhet, már hogy ne vérezhetne? Ha kiharapod a bőrt az ujjad mellett nem vérzik? Dehogynem! Ha borotválkozok és elvágom magam nem vérezhet? Dehogynem. Piercinges létedre zöldeket beszélsz.


Mindenesetre a friss piercingre nagyon kell vigyázni, hogy ne sérüljön meg, mert annál lassabban gyógyul!

2015. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hűha, kedves piercinges, te most hivatalosan tolod az ipart vagy csak fű alatt?? XD :D Már bocsi, de még egy laikus is tudhatja azt a hétköznapi infót, hogy az emberi testet 100%-ban behálózzák a hajszálerek, szóval képesek vagytok ti is átszúrni egy eret, még ha az csak ilyen picike is, szóval DE, igenis vérezhet kicsit, mert nem csak artériák és vénák léteznek. ;) *peace*
2016. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!