Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm építés: hogy...

Zselés műköröm építés: hogy lesz egyenletes az épített köröm felszíne? Leírnátok az építés lépéseit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyakorolgatok műkörömépítést és egész jól megy egy dolgot kivéve: a körmök szélén általában nem egyenletes a zselé.

Úgy csinálom, hogy először vékony rétegben kenem fel a zselét, majd meghosszabbítom a körmöt és így egy vastagabb réteget képezek. Olyankor mindig úgy látom, hogy követi a köröm természetes ívét, meglámpázom és utána még rá is reszelek hogy még egyenletesebb legyen aztán buffer. Majd általában 2 réteg gél lakkot használok és egy réteg fényzselét.


Épp tegnap csináltam magamnak meg gyakorlásképp, és szerintem szépek is lettek, ez az egyetlen baj. Talán nem jó reszelőt használok... Milyet kellene? Amivel a köröm két szélén is szépen tudok korrigálni.


Ti hogyan építetek zselés körmöt? Leírnátok?

Sok helyen láttam, hogy sokan először az első vékony réteg után meglámpázzák és utána hosszabbítják - az jobb?


Sokat írtam picit de köszönöm annak, aki válaszol! :)))


2017. ápr. 8. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan a körmök széle? Tudnál képet mutatni?Nekem nem tiszta.
2017. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a crystal nails videóit a mukorom.tv oldalon. Talán segít.
2017. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!